Промислове швейне обладнання

Jaki швейна машина експертного рівня

Професійна техніка – запорука високої продуктивності

Промислова техніка покликана автоматизувати виробничий процес, підвищити продуктивність, зменшити вплив людського фактору. Вимоги, що висуваються до промислових швейних машин, відрізняються від тих, що пред'являються до побутових. Швейна машина Jaki приємно здивує можливістю ефективної роботи з важкими тканинами, ступенем автоматизації таких функцій, як обрізка ниток, доведення стібка, позиціонування положення голки та іншими. У каталозі інтернет-магазину Швеймаш представлений широкий вибір швейного обладнання Jaki: від стандартної машини човникового стібка до моделей циклічного шиття, ґудзикових, закріплювальних машин та оверлоків.

Особливості техніки торгової марки Jаki

Jaki – сучасний китайський бренд, який відомий на ринку текстильної промисловості не тільки у своїй рідній країні, але також в Азії, Африці, Латинській Америці, на Близькому Сході та Європі. Компанія вкладає більшу частину коштів в незалежні дослідження та розробку інноваційних технологій для створення високотехнологічної техніки.

Переваги купівлі устаткування Jaki:

  • широкий асортимент техніки для різних виробничих обсягів та завдань;
  • енергозберігаючі технології, що дозволяють знижувати собівартість продукції;
  • висока продуктивність, універсальність деяких моделей;
  • відмінні ергономічні характеристики, зрозуміла експлуатація.

Виробник пропонує різні моделі техніки з різним ступенем автоматизації. Наприклад, швейна машина Jaki H5-5 оснащена якісним столом з надійною станиною, автоматичною обрізкою ниток, можливістю програмування та закритим масляним картером. Також в асортименті є машини циклічного шиття (наприклад, JAKI JR8D-18100LS) з лазером та великою робочою поверхнею 130х80 см.

Промислова швейна машинка Jаki зі столом ціна та гарантія

Якщо ви шукайте якісну промислову швейну машину, то вам варто звернути увагу на торговельну марку Jaki. Ми надаємо гарантію від виробника, оперативно проводимо сервісне обслуговування та післягарантійний ремонт. Наші онлайн-консультанти допоможуть підібрати модель, яка максимально відповідає завданням та особливостям вашого виробництва. Щоб отримати консультацію, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті або пишіть в чат нашого сайту.