5-ниткова, 3-голкова плоскошовна машина з плоскую платформою та автоматичним електромагнітним підйомником лапки
Ціна вказана за повний комплект: машина + стіл та станина
Плоскошовна машина MAQI W2-01CB-I
5-ниткова, 3-голкова плоскошовна машина з плоскою платформою та автоматичним електромагнітним підйомником лапки

Сучасний дизайн і простота в установці
MAQI W2-01CB-I це одна з останніх розробок заводу. Обладнана вбудованим серводвигуном і блоком керування в головку машини.
Що значно полегшує монтаж швейної машини (відсутність контролю натягу ременя, необхідності установки захисних пристроїв - кришок шківів та ременя).
Ще однією перевагою є точне позиціонування при зупинці машини.
Панель керування обладнана кнопками для керуванням двигуном машини:
- "P" - переключення позиціонера голки з LED індикацією
- "S" - керування LED підсвіткою
- "+" - збільшення швидкості
- "-" - зменшення швидкості

Винесений механізм подачі нитки
У новій моделі машини кулачок для звільнення нитки петляча винесено вперед. Така конструкція на багато практичніша і зручна в експлуатації.
Для простоти заправки нитки направляюча рамка легким натиском піднімається вгору і після заправки так само просто повертається у вихідне положення.

USB порт
Дана плоскошовна машина обладнана повноцінним USB роз'ємом який можна використовувати для внутрішніх прошивок блоку керуванням, або як джерело живлення зовнішніх приладів. Наприклад для підзарядки смартфона

Автоматичний електромагнітний підйомник лапки
Модель MAQI W2-01CB-I обладнана автоматичним електромагнітним підйомником лапки. Тому на відміну від стандартної конструкції на машину встановлюється лише одна педаль.
Яка працює при натисканні педалі вперед – машина шиє, при натисканні п’яткою назад – машина піднімає лапку.
Це унеможливлює вчинення оператором таких помилок при роботі з плоскошовною машиною як:
- одночасне натискання педалі підйому лапки і педалі шиття;
- легке натиснення і тримання педалі підйому лапки під час шиття.
Автоматичний підйомник лапки це комфортність роботи оператора та підвищення продуктивності.
Комплектація:
- Промислова плоскошовна машина з плоскою платформою MAQI W2-01CB-I:
- головка швейної машини з вбудованим сервомотором
- інструкція та партлист
- масло
- стандартні голки
- стандартний набір інструментів
- бабіностойка
- Стіл станина.
Технічні Характеристики | |
Кількість голок | 3 |
Кількість ниток | 5 |
Країна виробник | Китай |
Тип машини | 5-ниткова, 3-голкова плоскошовна машина з плоскую платформою та автоматичним підйомником лапки |
Тип приводу | Вбудований серводвигун |
Модель | MAQI W2-01CB-I |
Автоматичні функції | |
Автоматичний підйомник лапки | ✓ |