Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:27.7 |EUR:32.6
Промислове швейне обладнання

Cheering – провідний виробник професійного розкрійного обладнання

Дисковий розкрійний ніж діаметром 100 мм на серводвигуні

На складі
3 186грн
115$

Дисковий розкрійний ніж діаметром 110 мм на серводвигуні

На складі
3 601грн
130$

Дисковий розкрійний ніж діаметром 125 мм на сервоприводі

На складі
4 432грн
160$

Розкрійне обладнання Cheering – 26 років бездоганної якості

Компанія LISHUI CHEERING SEWING MACHINE CO., LTD була заснована в 1993 році. Сьогодні – це високотехнологічне підприємство з розробки, виробництва та продажу промислового швейного обладнання. Його штаб-квартира та промислові потужності знаходяться у китайській провінції Чжецзян. Комплекс площею 10467 кв. м складається з виробничих ліній, маркетингового відділу, дослідницької лабораторії, центру підтримки клієнтів та центрального офісу.

На території підприємства працює декілька виробничих ліній. Вони призначені для виробництва професійних та побутових швейних машин, розкрійної техніки для швейних цехів, ательє та фабрик. За 26 років бездоганної роботи невелике підприємство перетворилося в одного з лідерів по виробництву якісного швейного обладнання. Це стало можливим завдяки масштабним дослідженням та застосуванню новітніх розробок.

У 2003 році компанія прийняла систему контролю якості ISO 9001: 2000, систему екологічного менеджменту та контролю безпеки праці GB / T28001-2001.

Бренд Cheering одним з перших в провінції Чжецзян отримав сертифікат малих та середніх підприємств і пройшов сертифікацію Європейського союзу. Вся техніка виготовлена з екологічно чистих матеріалів та відповідає сучасним нормам витрачання енергії. Техніка Cheering поєднує 2 важливих якості – ефективність та економність.

Cheering – швейне обладнання XXI століття

Cheering – це ефективна та економна швейна техніка. Її переваги:

  • серводвигуни потужністю до 550 Вт,
  • можливість регулювання швидкості роботи,
  • підсвічування робочої зони діодними лампами,
  • наявність автоматизованого управління,
  • інструменти оснащені ергономічною ручкою,
  • невелика вага та висока ефективність,
  • максимальна безпека для персоналу,
  • відсутність проблем з обслуговуванням та експлуатацією.

Купити швейне обладнання Cheering можна у магазині SM SHVEYMASH

У магазині SM Швеймаш представлений великий асортимент продукції Cheering. Це швейні машини, обладнання для розкрою тканин, серводвигуни та запасні частини. Ми пропонуємо найкращі умови співпраці: оригінальну техніку від виробника, привабливі ціни, акції, знижки та кредитування від Альфа-банку на вигідних умовах. Наш персонал допоможе вам підібрати потрібну модель та налаштувати її для необхідної технічної операції. Бажаєте поставити питання? На цій сторінці вказані всі контактні дані нашої компанії.