Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:27.7 |EUR:32.6
Промислове швейне обладнання

Dayang – швейне обладнання професійного рівня

Напівавтоматична відрізна лінійка

На складі
24 376грн
880$
Dayang DYDB-2

Напівавтоматична відрізна лінійка

Скоро в продажу
24 376грн
880$

Dayang – діючий член асоціації виробників CSMA

Zhejiang Dayang Co. Ltd – один з провідних виробників промислового швейного обладнання з потужностями в самому центрі міста Сячень. Dayang – діючий член Китайської асоціації виробників швейної техніки (CSMA). Компанія спеціалізується на виготовленні розкрійної техніки та надає повний комплекс послуг, починаючи з розробки нових моделей і закінчуючи післягарантійним обслуговуванням. У 1999 році вона отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2000. У 2002 році – сертифікат якості Європейського Союзу.

Компанія приділяє велику увагу новітнім технологіям, застосовує в своїх продуктах автоматизовані системи управління та прогресивні наукові розробки. Компанія активно розвивається та нарощує обсяги виробництва. За 1 рік вона продає більш ніж 40 тисяч автоматичних розкрійних інструментів. Продукція Zhejiang Dayang Co. Ltd користується популярністю у клієнтів завдяки своїй безпечності, надійності та привабливій ціні.

Розкрійне обладнання Dayang: переваги для текстильного підприємства

Спеціалізація на розкрійному обладнанні дозволяє Zhejiang Dayang Co.Ltd виробляти якісну та конкурентоспроможну продукцію. Основні переваги обладнання Dayang:

  • гарний комплект поставки (притискна лінійка, пристрій розмотування та подачі матеріалу, лічильник шарів тканини, автоматичний ніж),
  • стандартизована довжина лінійки 250 см (завдяки цьому її можна встановлювати на столах шириною до 220 см),
  • висока точність та швидкість роботи,
  • економічний електродвигун потужністю 220 Вт,
  • підвищений рівень безпеки для персоналу,
  • регулювання ширини відрізання тканини та висоти підйому лінійки.

Розкрійне обладнання Dayang в магазині SM Швеймаш

В інтернет-магазині SM Швеймаш представлений широкий асортимент продукції бренду Дайанг. Ми пропонуємо найкращі умови для співпраці: доступні ціни, кредитування на вигідних умовах терміном до 3 років, регулярні акції, знижки. Ми доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України. Обираючи SM Швеймаш, ви отримуєте кращу техніку та якісне сервісне обслуговування. Ознайомитися з нашою продукцією можна в Хмельницькому, Львові, Києві.

Задати питання можна за допомогою контактної форми, що знаходиться розділі Контакти.