Промислове швейне обладнання

Швейні голки Groz Beckert для трикотажу та інших тканин

Голки Гросс Беккер від провідного світового постачальника

Отримати рівний, міцний та естетичний стібок на будь-якому матеріалі неможливо без правильно підібраної голки для тієї чи іншої техніки. Неправильно підібрана голка знижує якість шву, може зламатись та принести швейному виробництву додаткові витрати по її заміні, збільшити витрати часу та ймовірність браку. Швейні голки Groz Becker призначені для виконання різних завдань: пришивання ґудзиків, обметування зрізу, формування рядків човникового стібка, потайного шва на різних типах матеріалів.

Німецька якість гарантує високу міцність, продуктивність та стабільність роботи голок. Компанія Groz Becker має понад 160 років досвіду, під час виготовлення своєї продукції використовує сучасні передові технології. Крім голок, даний бренд поставляє на ринок швейного обладнання інші запчастини та модулі для трикотажних і в'язальних машин.

Надійні голки Groz Beckert для шиття

Якщо доводиться мати справу з потужною технікою, для використання закладеного потенціалу потрібні якісні та надійні комплектуючі. А саме – голки. Вони дбайливо обробляють матеріал, не допускаючи, пропусків, деформованих стібків, затягувань і іншого.

Асортимент інтернет-магазину Швеймаш включає близько 3000 найменувань продукції марки Groz Becker, серед якого великим попитом користуються швейні голки Groz Beckert для трикотажу, шиття, вишивання. Вони використовуються для роботи з різними матеріалами: еластичними тканинами, шкірою, в'язаними полотнами, джинсом, примхливими тонкими матеріалами.

Особливості та переваги голок:

  • міцне вушко, що забезпечує стабільність роботи;
  • унікальна геометрія відповідає за ідеальну петлю у стібках;
  • відмінна стійкість, мінімальне відхилення та ризик проблем;
  • розраховані для швидкості шиття до 10 000 об / хв;
  • формування рівних, точних стібків без пропусків;
  • тонкі голки можуть використовуватися з товстими нитками;
  • захищені від передчасного зносу спеціальним покриттям GEBEDUR;
  • при їх виготовленні дотримується висока точність та найсуворіші допуски;
  • вістря голок не проколює волокна тканини, а розсовує їх без пошкоджень.

Рішення замовити даний товар на сайті Швеймаш стане розумним вкладенням в підвищення автоматизації та якості вашого виробництва.

Не знаєте, де купити голки Groz Beckert з оперативною доставкою?

Зручна навігація нашого сайту дозволить швидко відшукати потрібний товар, ознайомитися з його описом та зробити правильний вибір. Пропонуємо оригінальну продукцію за конкурентними цінами, а також своєчасне професійне сервісне обслуговування з гарантією результату. Співпрацюючи безпосередньо з торговими марками, минаємо посередників, встановлюємо доступну вартість без невиправданих накруток.

Онлайн-консультанти інтернет-магазину Швеймаш допоможуть вам грамотно підібрати не тільки швейну техніку, але й також комплектуючі, супутні аксесуари та витратні матеріали. Дізнатися більше інформації про товари можна у офлайн-магазинах з виставковими залами в Києві, Львові, Хмельницькому. Оперативно доставляємо в будь-який регіон України, без складнощів приймаємо обмін та повернення у разі потреби. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Купити обладнання для швейного виробництва та запчастини до них можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 18, тел. +38(097)22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. +38(096)22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. +38(067)22-000-62