Промислове швейне обладнання

Highlead | Промислове швейне обладнання

Промислові швейні машини «HIGHLEAD»

Shanghai Biaozhun Hailing Sewing Machinery Co., Ltd. є середнім спільним підприємством, яке спеціалізується на виробництві та продажу швейних машин марки «HIGHLEAD». Підприємство розташоване в зоні економічного та технологічного розвитку Шанхаю Сунцзян національного рівня з площею 22 500 квадратних метрів та 180 співробітниками.

Відколи Shanghai Biaozhun Hailing Sewing Machinery Co., LTD почала співпрацювати з Mitsubishi Electric Corp. Japan у грудні 1993 року, в даний час у галузі стандартів якості, розробки продуктів та заводських робіт підприємство успішно впровадило сучасну японську систему управління. Понад тридцять шість серій та понад 300 різних моделей промислових швейних машин досягли міжнародного просунутого рівня і були продані у більш ніж шістдесяти країнах та регіонах, що ще більше відкриє міжнародний ринок.

Підприємство робить ставку на ефективне управління та постійно прагне найкращої якості продукції. Підприємство бере активну участь у конкуренції на міжнародному та внутрішньому ринку і щиро обслуговуватиме всіх клієнтів.

Підприємство пройшло сертифікацію реєстрації системи якості ISO9001:2015. Високошвидкісна швейна машина човникового стібка марки «HIGHLEAD» названа «Рекомендованим продуктом» Китайською асоціацією швейних машин. У 1999 році він отримав сертифікацію CE реєстрації Європи, і всі роки, починаючи з 2000 року, продукцію марки "HIGHLEAD" було названо "Шанхайську відому продукцію". У 2001 році фабрика була оцінена як "Шанхайське нове високотехнологічне підприємство". З 2002 року бренд «HIGHLEAD» має титул «Відомий бренд Шанхая». З 2010 року бренд «HIGHLEAD» має титул «Відома торгова марка Китаю».