Промислове швейне обладнання

Промислове швейне обладнання Jaki

JAKI JR70SN-01Q ультразвукова швейна машина для стачування нетканих матеріалів
Немає в наявності
57 960грн

Jaki – найбільший виробник техніки для легкої промисловості

Zhejiang JIADAO sewing machine Co., ltd – китайське підприємство з виробництва швейної техніки, власник бренду Jaki.

Компанія заснована в 1999 році: за 10 років роботи вона перетворилася на найбільшого виробника устаткування для легкої промисловості. Основні виробничі потужності розміщені на 40000 кв. м в самому серці промислової зони Тайчжоу. Річний обсяг виробництва становить 300 000 одиниць. Устаткування бренду Jaki продається у Китаї, Азії, Африці, Латинській Америці, на Близькому Сході та у Європі.

Jaki – це сучасний бренд. Його мета – створення якісної продукції, яка підвищує ефективність роботи підприємств легкої промисловості. Для досягнення успіху Jaki проводить незалежні дослідження та вкладає кошти в розробку передової, високотехнологічної техніки.

У розпорядженні компанії – більш ніж 100 патентних проектів та наукових досягнень. Результати Zhejiang JIADAO були визнані її колегами: у 2003 компанія очолила Асоціацію виробників провінції Чжецзян та отримала звання «Сучасне підприємство Китаю».

У 2006 міжнародні експерти присвоїли Zhejiang JIADAO кредитний рейтинг «AA + Grade Credit». У 2012 році на її виробництві були впроваджені міжнародні стандарти якості ISO 9001: 2008 та норми безпеки TUV CE. Якість продукції Zhejiang JIADAO проходить регулярну перевірку в Національному центрі інспекції швейних машин Китаю.

Швейне обладнання Jaki – основні переваги

Компанія випускає швейні, ґудзикові, закріплювальні машини та оверлоки. Основні переваги швейного обладнання Jaki:

  • висока надійність,
  • автоматизоване управління,
  • автоматичне обрізання ниток,
  • вбудована система позиціонування голки,
  • кнопка доведення стібка,
  • вбудований економний серводвигун,
  • всі моделі можуть працювати з важкими тканинами.