Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:27.8 |EUR:32.6
Промислове швейне обладнання

Jiket – швейне обладнання промислового класу

знята з виробництва
розпошивальна машина промислова

3-голкова, 5-ниткова базова плоскошовна машина з плоскою платформою, міжголкова відстань 5.6 мм

Скоро в продажу
13 066грн
470$

Jiket – швейне обладнання, визнане у всьому світі

Компанія Jiket Sewing Machine Ltd. заснована в 1995 році. Вона займається розробкою, модернізацією, виробництвом, продажем та гарантійним обслуговуванням швейної техніки. Асортимент компанії включає електромеханічні інтегральні, човникові, циклічні машини, оверлоки, запасні частини та витратні компоненти до них.

Компанія здійснила модернізацію виробничих ліній, удосконалила процес виготовлення та фарбування продукції, встановила новітнє обладнання. Її завдання – здобути світову популярність та розширити свій вплив на міжнародному ринку. Для цього Jiket пройшла сертифікацію системи менеджменту якості ISO 9001: 2000. Компанія регулярно бере участь у спеціалізованих виставках: Fujian Quanzhou (Jinjiang), SEW 2016, SEW 2017, SEW 2018, Mode China Industry Show.

Дилерські центри Jiket є у всіх провінціях Китаю та 20 країнах світу. Вони об'єднані в потужну мережу з єдиними стандартами обслуговування. Підтримка клієнтів здійснюється 24 години на добу. На вибір клієнтам доступні різні форми співпраці, в тому числі довічне обслуговування техніки. Фахівці Jiket допомагають з вибором, установкою та введенням нового обладнання в експлуатацію.

Jiket – швейне обладнання, у якого безліч переваг

Компанія Jiket застосовує новітні енергозберігаючі та екологічно безпечні технології. Кожна її модель оснащується економічним та продуктивним серводвигуном з прямим приводом. Його термін служби в 3 рази більше у порівнянні з електродвигунами стандартної схеми. Завдяки застосуванню закритої автоматичної системи змащення, можливість потрапляння мастила на готові вироби звелася нанівець.

Основні переваги швейного обладнання Jiket:

  • багатоголкові системи,
  • автоматизоване управління,
  • підтримка всіх типів тканин,
  • спеціалізовані серії для різних матеріалів,
  • довговічність і висока надійність,
  • простота експлуатації і обслуговування.

Купити швейне обладнання Jiket можна в SM Швеймаш

Компанія SM Швеймаш – офіційний дилер бренду Jiket. Ми пропонуємо оригінальну продукцію Jiket за привабливими цінами та надаємо повний комплекс послуг: гарантійне та післягарантійне обслуговування, кваліфікований ремонт техніки із застосуванням оригінальних запчастин. Ознайомитися з асортиментом швейного обладнання Jiket можна в одному з виставкових центрів SM SHVEYMASH у Хмельницькому, Львові або Києві. Їх адресу можна дізнатися на цій сторінці.