Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:27.7 |EUR:32.6
Промислове швейне обладнання

MOCUK електронна додткова оснастка для швейного виробництва

Електронний дозатор гумки MAX-3U-8

На складі
26 315грн
950$

Електронні пристрої Mocuk - техніка XXI століття

Ефективність швейного виробництва залежить від гнучкості виробничих процесів і часу, витраченого на виготовлення готової продукції. Мода мінлива, а тому одяг, який була популярний вчора, сьогодні покупцям вже не цікавий. У боротьбі за клієнта виграє те підприємство, яке зможе швидше перебудуватися на випуск нової продукції і витратить на це мінімальну кількість часу.

Без якісної техніки промислового класу така гнучкість неможлива. Сучасні швейні машини - це цілі промислові комплекси в компактному корпусі. Вони витримують цілодобове навантаження і можуть забезпечувати фантастичну швидкість роботи - до 7000 стібків на хвилину. На ринку швейної техніки представлено понад 20 брендів, які продають тисячі різних моделей. Яка модель підійде для вашого підприємства?

Величезною популярністю користується бренд Mocuk. Це китайський виробник якісного додаткового оснащення. Він виробляє дозатори, поддатчики і інші види техніки.

Додаткова оснастка MOCUK : основні особливості і переваги

Бренд Mocuk виробляє обладнання 21 століття. Воно відрізняється від конкурентів більш високою продуктивністю і економічністю.

Ключові особливості Mocuk:

  • широке застосування серводвигунів,
  • основні вузли і компоненти з нержавіючої сталі,
  • програмоване управління кожної ділянки роботи,
  • сенсорні екрани для більшої зручності персоналу,
  • сумісність додаткового оснащення з технікою популярних брендів,
  • швидке налаштування під потрібний виробничий процес,
  • знижене енергоспоживання,
  • активне застосування автоматизованих систем і портативних комп'ютерів,
  • простота експлуатації, мінімальна кількість випадків виходу з ладу.

Дополнительная оснастка виробництва Mocuk в магазині SM Швеймаш

Компанія SM Швеймаш - ваш надійний партнер по бізнесу. Ми працюємо на ринку більше 10 років і накопичили значний досвід співпраці з найбільшими текстильними підприємствами України. Ми надаємо повний комплекс послуг, починаючи зі звичайної консультації і закінчуючи оснащенням підприємств необхідною технікою під ключ. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент продукції бренду Mocuk. Ознайомитися з нею можна в наших виставкових залах. Щоб зробити замовлення, скористайтеся кошиком або формою зворотнього зв'язку.