Промислове швейне обладнання

Парогенератор Silter

Промисловий відпарювач для одягу Silter

Волого-теплова обробка відноситься до допоміжних етапів виготовлення текстильних виробів. У промислових масштабах обійтися побутовим обладнанням неможливо з причин його низької продуктивності та малого запасу потужності для великого виробництва.

Турецька кампанія Silter спеціалізується на створенні професійного обладнання для СОТ. В інтернет-магазині Швеймаш вас чекає широкий асортимент відпарювачів, парогенераторів, прасок, прасувальних дощок та установок. Торгова марка Silter є одним з лідерів на ринку професійного обладнання для ВТО, яке успішно використовується не тільки на швейних підприємствах, але й у готельному бізнесі та лікувальних організаціях. Відпарювач Silter легко справляється з великими обсягами роботи, розрахований на інтенсивну щоденну експлуатацію без перерв.

Чому варто парогенератор Сілтер купити

Якщо ви шукайте надійну та якісну техніку для ВТО, то вдалий вибір – парогенератор Сілтер. Відгуки тисяч користувачів у мережі Інтернет це підтверджують. Відпарювач для одягу Silter представлений у каталозі Швеймаш різними моделями:

  • SUPER MINI SPR / MN2005E – міні-парогенератор об'ємом 5 л з праскою, який може відпарювати одяг у вертикальному положенні. Розрахований на безперервну роботу без заправки протягом 6,5 годин;
  • SUPER MIDI R-SERIES K3021R – автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця з автоматичною підкачкою води. Два праски дозволяють одночасно працювати двом працівникам, збільшуючи продуктивність праці;
  • Silter Super Maxi SPR / MX 10 в комплекті з праскою, бойлером на 5 літрів та баком на 9 л. Вода підкачуються автоматично, зовнішній ТЕН захищає конструкцію від накипу. Модель оснащена чотирьохрівневою системою безпеки;
  • Silter Super Mini SPR / MN 2075 – компактна, але потужна модель з бойлером на 7,5 л та праскою. Економить робочий простір, регулятор подачі пари дозволяє налаштовувати ВТО в залежності від типу оброблюваної тканини.

Бойлери, якими комплектуються парогенератори, виконані з нержавіючої сталі, а зсередини вкритий спеціальним складом від накипу. Праски можуть використовуватися як в електричному, так і паровому режимі, що значно розширює доступний функціонал.

Переваги техніки Silter:

  • низький рівень споживання електроенергії;
  • ідеальні сухий пар, що перешкоджає появі накипу;
  • відсутність рухомих деталей гарантує десятки років використання;
  • праска Silter має зміщений центр ваги, завдяки чому працівники не втомлюються;
  • можливість регулювання температури нагріву пари та її подачі.

Відпарювач одягу Silter за найкращою ціною

Якщо ви вирішили купити праску Сілтер, інтернет-магазин Швеймаш представляє оригінальну продукцію за приємною ціною з гарантією якості. Співпрацюємо безпосередньо з відомими виробниками швейного обладнання, які використовують в створенні техніки передові наукові розробки та інноваційні технології. Гарантуємо професійне сервісне обслуговування, а також післягарантійний ремонт. Оперативно доставляємо замовлення по всій території України, також можливий самовивіз. Супроводжуємо клієнта від підбору обладнання до післягарантійного обслуговування.

З нашою технікою ви підвищите автоматизацію свого виробництва та продуктивність праці ваших швачок! Якщо виникли питання при оформленні замовлення на відпарювач одягу Silter, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті, або пишіть в онлайн-чат інтернет-магазину!