Промислове швейне обладнання

Промислові оверлоки BRUCE

Надійна та якісна обробка стежків професійною технікою

Якість стежків будь-якого виробу свідчить про професійний рівень виробника. Адже надійний шов забезпечує тривалу експлуатацію одягу без деформації навіть після численних циклів прання.

Промислові оверлоки допомагають отримати ідеальний шов на будь-якому типі матеріалу при мінімальних витратах часу. Багато моделей оверлоків виконують одночасно декілька операцій: сточування, обметку, а також зріз на легких, середніх та товстих тканинах. У лінійку промислових оверлоків в інтернет-магазині Швеймаш входить оверлок Вruce від молодого, але якісного китайського бренду. У каталозі нашого сайту представлені трьох, чотирьох та п’ятиниткові промислові оверлоки Вruce для підвищення автоматизації та продуктивності швейного підприємства.

Оверлок Брюс: особливості та переваги

Швейне обладнання Вruce пройшло сертифікацію на відповідність світовим стандартам якості, а компанія отримала сертифікат системи екологічного управління ISO 14000 та ефективності управління. При створенні швейної техніки виробник використовує інноваційні технології, а для тестування готової продукції витрачає багатомільйонні інвестиції. Купуючи Вruce оверлок, ви отримуєте витривалу, зносостійку та автоматизовану техніку. Пропонуємо розглянути, які завдання вирішує оверлок Брюс на прикладі даних моделей:

  • BRC-X5s-6-O3 / 333 – шестинитковий оверлок з конструкцією приводу єдиного валу без з'єднувальних муфт, з вбудованим серводвигуном для економії електроенергії. Його можна також налаштовувати на виконання трьох, чотирьох та п’ятиниткових швів ;
  • 5214TE-A04 / 435 – чотирьохнитковий оверлок з серводвигуном та верхнім транспортером матеріалів. Забезпечує плавний хід шиття, а додатковий транспортер дозволяє обробляти об'ємні пакети матеріалів.

Легко оформити замовлення на Вruce оверлок на сайті Швеймаш

Якщо ви шукайте не тільки надійну, оригінальну швейну техніку з гарантією, але й першокласне сервісне обслуговування, то вам до нас! Гарантуємо високу якість товарів, конкурентні ціни, оперативне вирішення питань, що стосуються первинних налаштувань, введення в експлуатацію та ремонту швейної техніки. Надаємо знижки, проводимо розпродажі, оперативно доставляємо в будь-який регіон України! Залишилися питання – звертайтеся за телефонами, зазначеним на сайті або пишіть в онлайн-чат, наші консультанти будуть раді допомогти!