Промислове швейне обладнання

Промисловий оверлок Мaqi

Промисловий оверлок, призначення та особливості

Промисловий оверлок виконує операції, пов'язані з обметуванням краю при масовому виробництві текстильних виробів. Агрегат гарантує ідеально оброблений зріз та міцний еластичний шов на трикотажному одягу. Залежно від моделі, оверлоки можуть виконувати такі додаткові функції, як сточування, обметування та підрізання краю. Оверлок Мaqi має великий виробничий потенціал та розрахований на інтенсивну щоденну експлуатацію. Він підвищує продуктивність швейного підприємства та якість його продукції. Асортимент торгової марки Мaqi в інтернет-магазині Швеймаш включає повну лінійку швейних, плоскошовних, закріплювальних машин, оверлоків, серводвигунів та іншого оснащення.

Який оверлок Мaqi підібрати

Компанія Zhejiang Maqi Sewing Machine Co – провідний виробник професійної швейної техніки, як для маленьких швейних цехів, так й для великих ательє і фабрик. Над технічною начинкою її виробів працюють найкращі фахівці Японії і Кореї. Промисловий оверлок Мaqi має широку лінійку моделей, серед яких:

  • X2-5-02 / 223 – високошвидкісний п’ятинитковий оверлок з автоматичним підйомом лапки зі схемою шва 5х5 мм. Дуже добре справляється з обробкою та сточуванням швів.
  • X2-6-03/333 – шестинитковий оверлок також оснащений лапкою з автоматичним підйомом. Здійснює одночасно сточування, обметування та зріз. Часто використовується для формування декоративних швів на лицьовій стороні виробу.
  • X5-4-МО3/333 - комп'ютеризований промисловий 4-х ниточий оверлок з автоматичними функціями і вбудованим серводвигуном.
  • X2-4-54/433-I - високошвидкісний 4-нитковий оверлок з вбудованим серводвигуном і автоматичним підйомником лапки.

Весь модельний ряд бренду оснащений вбудованим серводвигуном, що знижує споживання електроенергії.

Загальні переваги оверлоков Мaqi:

  • плавний робочий хід;
  • низький рівень вібрації;
  • незначний рівень шуму;
  • розширена гарантія на 5 років.

Купити промисловий оверлок Мaqi з гарантією виробника

Купуючи товари на сайті Швеймаш, ви отримуєте не тільки якісне обслуговування та високо автоматизовану техніку з гарантією, але й також надійного партнера. Ми оперативно вирішуємо виникли питання, що стосуються налагодження, первинного введення в експлуатацію, сервісного обслуговування та ремонту швейного обладнання. Співпрацюючи безпосередньо з виробником, ми встановлюємо демократичний рівень цін. З питань купівлі звертайтесь в онлайн-чат або за телефонами, вказаними на сайті.

Купити обладнання для швейного виробництва та запчастини до них можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 18, тел. +38(097)22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. +38(096)22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. +38(067)22-000-62