Промислове швейне обладнання

Оверлок Pegasus

Японська якість за доступною ціною

Кожен виробник текстильної промисловості замислюється про підвищення продуктивності та зниження собівартості готових товарів. Одним з ключових аспектів у досягненні даних задач є правильно підібране оснащення. Якісне обладнання мінімізує споживання електроенергії, знижує вплив людського фактору та дозволяє поліпшити якість продукції. Розділ оверлок Пегасус представлений бюджетними моделями з вбудованим економічним серводвигуном, а також товарними позиціями середнього та преміям-класу з додатковим функціоналом (закріпка, пневматична система обрізки, інше).

Оверлок Пегасус для різноманітних виробничих завдань

Вивчаючи перед купівлею оверлок Рegasus, відгуки, ви приємно здивуєтеся співвідношенню технічного оснащення, доступних функцій та привабливої ​​ціни. Продукція японського бренду Рegasus оснащена економічним серводвигуном, завдяки чому вдається отримати значне зниження витрат електроенергії. Функціонал багатьох оверлоків Пегасус у разі потреби можна розширити.

  • Модель EX5214-84 \ 433K-2x4 \ BT250 \ Y1394 – ультра швидкісний оверлок, що працює зі швидкістю 8000 об / хв. Володіє додатковим функціоналом закріпки нитки перед початком шиття. Комплектація передбачає встановлення таких опцій як автоматичний підйом нитки, обрізка ниток, всмоктування відходів.
  • M952-52H-2X4 / Z054 – двох голковий чотирьохнитковий оверлок, призначений для обробки легких та середніх матеріалів, обметування шву та настрочування тасьми. Забезпечує високу швидкість роботи, низький рівень шуму та вібрації, підвищує продуктивність швейного підприємства.

Основні переваги оверлоков Рegasus:

  • стабільність рядків на максимальних обертах;
  • вдосконалена система подачі мастила;
  • захист від попадання пилу всередину агрегату;
  • вушко пластини з нержавіючої сталі.

Оверлок pegasus – відгуки підтверджують якість

Співпрацюючи безпосередньо з виробником, ми встановлюємо конкурентний рівень цін та маємо можливість прямого замовлення комплектуючих при запиті покупця. Ви можете також випробувати обрану техніку, в тому числі оверлок Рegasus, в офлайн-магазинах з виставковими залами в Хмельницькому, Львові, Києві. З будь-яких питань покупки телефонуйте за телефонами, зазначеним на сайті або звертайтеся в онлайн-чат нашого інтернет-магазину!