Промислове швейне обладнання

Прасувальна дошка Silter

Бездоганне прасування в умовах швейного виробництва

Волого теплова обробка (ВТО) - важлива частина швейного виробництва незалежно від його обсягів. Це не тільки завершальний етап перед пакуванням готових текстильних виробів. ВТО використовується також в проміжних процесах для підготовки деталей крою для подальших етапів шиття. Прасувальний стіл Silter в залежності від моделі оснащений парогенератором, регульованою нагрівальною поверхнею та системою аспірації, що запобігає накопичення надмірної вологи. Торгова марка Silter широко відома в країнах Європи, а також в Індії, Китаї, США, Тайвані, Єгипті. Вона спеціалізується на виготовленні професійних парогенераторів, прасок, прасувальних дощок та супутніх ВТО аксесуарів.

Прасувальний стіл Silter: особливості та переваги

Прасувальна дошка Сілтер представлена ​​у каталозі інтернет-магазину Швеймаш різноманітними моделями. Пропонуємо розглянути особливості та переваги даного обладнання на прикладі даних позицій:

  • Super Mini Professional SM / PSA 2000A – ергономічна дошка зі спеціальними роликами, які полегшують її перестановку. Завдяки поверхні, що нагрівається по всьому периметру до 90 ° C та вакуумній турбіні, дошка залишається сухою без утворення конденсату. Діодні індикатори включення та нагріву роблять процес прасування більш зручним і безпечним.
  • SM / PSA 2135 A з вбудованим парогенератором та паровою праскою. Даний комплекс виробляє ідеальний сухий пар, завдяки конструкції підошви праски, що перетворює залишки вологи у пару, а також вакуумній турбіні потужністю 70 W. Парогенератор об’ємом 3, 5 л розрахований на безперервне прасування до 4,5 годин. Температура нагріву регулюється користувачем.

Нагрівальний елемент будь-якої моделі надійно захищений від накипу завдяки розташуванню ТЕНу поза бойлером під бачком. Сам бойлер виготовлений з нержавіючої сталі, всередині покритий спеціальним складом, стійким до накипу. Тому для ВТО можна використовувати не тільки дистильовану, але й звичайну воду.

Прасувальна дошка Сілтер за приємною ціною у Швеймаш

Купуючи товари в інтернет-магазині Швеймаш ви можете бути впевнені в їх оригінальності, надійності та довговічності. Ми надаємо підтримку, починаючи з етапу вибору відповідної моделі, первинних налаштувань, закінчуючи гарантійним обслуговуванням і післягарантійним ремонтом. Не знаєте, яка прасувальна дошка Silter підійде для вашого бізнесу? Звертайтеся до наших консультантів, за телефонами, вказаними на сайті, або пишіть в онлайн-чат!

Купити обладнання для швейного виробництва та запчастини до них можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 18, тел. +38(097)22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. +38(096)22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. +38(067)22-000-62