Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:27.7 |EUR:32.6
Промислове швейне обладнання

Каталог промислових швейних машин

-6%
MAQI 798D-4-24 швидкісний 4-нитковий промисловий оверлок з вбудованим серводвигуном
На складі
10 249грн 10 903грн
370$

Без надійного, продуктивного і ефективного обладнання організувати серйозне текстильне виробництво неможливо. Щоб домогтися успіху, потрібно купити якісні промислові швейні машини. Вони застосовуються для з'єднання і обробки країв тканин, вишивки, кріплення гудзиків, петель і інших операцій. Промислова швейна техніка відрізняється високою надійністю, довговічністю і продуктивністю.

Основні переваги промислового обладнання:

 • термін служби при цілодобовій роботі 7-15 років,
 • продуктивність до 8000 стібків в хвилину,
 • автоматична подача мастила під час роботи,
 • автоматичні функції
 • можливість розширення функціоналу,
 • спеціалізація на конкретній операції.

Промислова швейна машина: купити і оцінити переваги

Промислове швейне обладнання - це ціла група пристроїв з різними функціями і завданнями. У неї входять такі машини:

 • Розпошивальні - призначені для підгину низів і рукавів виробу, розстрачування швів або нашивання гумки плоским еластичним швом.
 • Закріпочні - закріплюють краї деталей виробів де найбільш ймовірний розрив ниток. Наприклад кути кишень. Оснащуються електронним управлінням: кнопковим або сенсорним пультом.
 • Оверлоки - застосовуються для обметування країв текстильних матеріалів. Вони одночасно обметують і зрізають надлишки тканини. Відрізняються кількістю ниток і схемою шва, працюють з матеріалами різної товщини.
 • Для пришивання ґудзиків - спеціалізовані напівавтоматичні машини для швидкого і ефективного пришивання ґудзиків. Використовуються на підприємствах з пошиття одягу.
 • Підшивочна - використовуються для обробки країв одягу і аксесуарів потайним стібком. Платформа особливої конструкції дозволяє ефективно працювати з рукавами, брючинами і поділами.

Промислове швейне обладнання у Львові та по Україні

Придбати кращу техніку можна в інтернет магазині SM SHVEYMASH . Завдяки прямим поставкам ми можемо запропонувати кращі ціни та якісний сервіс: акції, знижки, кредит на покупку устаткування, гарантійне, післягарантійне обслуговування та кваліфікований ремонт.

Ми пропонуємо продукцію брендів зі світовим ім'ям: BRUCE , MAQI , JAKI , Pegasus , Kansai Special , Spark Special і інші.

Якщо у Вас є сумніви або ви не прихильник покупки в інтернеті, відвідайте наші магазини з виставковим залом в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 8, тел. (097) 22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. (096) 22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 86Г, тел. (067) 222-000-62

Ваше замовлення буде доставлене в будь-яку точку України:

Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпро, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Кам'янець-Подільський