Промислове швейне обладнання

Промислові швейні машини

Без надійного, продуктивного і ефективного обладнання організувати серйозне текстильне виробництво неможливо. Щоб домогтися успіху, потрібно купити якісні промислові швейні машини. Вони застосовуються для з'єднання і обробки країв тканин, вишивки, кріплення гудзиків, петель і інших операцій. Промислова швейна техніка відрізняється високою надійністю, довговічністю і продуктивністю.

Основні переваги промислового обладнання:

 • термін служби при цілодобовій роботі 7-15 років,
 • продуктивність до 8000 стібків в хвилину,
 • автоматична подача мастила під час роботи,
 • автоматичні функції
 • можливість розширення функціоналу,
 • спеціалізація на конкретній операції.

Промислова швейна машина: купити і оцінити переваги

Промислове швейне обладнання - це ціла група пристроїв з різними функціями і завданнями. У неї входять такі машини:

 • Розпошивальні - призначені для підгину низів і рукавів виробу, розстрачування швів або нашивання гумки плоским еластичним швом.
 • Закріпочні - закріплюють краї деталей виробів де найбільш ймовірний розрив ниток. Наприклад кути кишень. Оснащуються електронним управлінням: кнопковим або сенсорним пультом.
 • Оверлоки - застосовуються для обметування країв текстильних матеріалів. Вони одночасно обметують і зрізають надлишки тканини. Відрізняються кількістю ниток і схемою шва, працюють з матеріалами різної товщини.
 • Для пришивання ґудзиків - спеціалізовані напівавтоматичні машини для швидкого і ефективного пришивання ґудзиків. Використовуються на підприємствах з пошиття одягу.
 • Підшивочна - використовуються для обробки країв одягу і аксесуарів потайним стібком. Платформа особливої конструкції дозволяє ефективно працювати з рукавами, брючинами і поділами.


Які бренди промислових швейних машин представлені в магазині?

 Компанія SM Швеймаш є офіційним прямим постачальником промислового швейного обладнання таких світових брендів як BRUCE, MAQI, Pegasus, Kansai Special

Де купити промислові швейні машини?

 Промислові швейні машини Ви можете купити в нашому інтернет магазині SM Швеймаш або в магазинах з виставковими залами в м. Хмельницький, м. Київ, м. Львів.

 Яку промислову швейну машину вибрати?

 Промислові швейні машини поділяються залежно від виконуваної операції, для правильного вибору рекомендуємо звернутись за безкоштовною консультацією до наших технічних фахівців які допоможуть правильно підібрати обладнання для Вашої операції.

Скільки коштує промислова швейна машина?

 Вартість промислової швейної машини залежить від типу машини, детальніше Ви можете подивитися в каталозі товарів на сайті: Каталог товарів

Купити обладнання для швейного виробництва та запчастини до них можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 18, тел. +38(097)22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. +38(096)22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. +38(067)22-000-62