≡ Промислові швейні машини купити за доступними цінами | SM Швеймаш
Промислове швейне обладнання

Промислові швейні машини

Промислові швейні машини - група виробничого обладнання призначеного для пошиття виробів із трикотажу або текстилю в промислових масштабах. Широко використовуються як в ательє з ремонту одягу, так і на великих швейних фабриках.

Швейні машини промислового типу — особливості та переваги:
Група промислових швейних машин має дуже велику номенклатуру обладнання від одноголкових швейних машин до вузькоспеціалізованих автоматичних робочих місць.

 • термін служби при цілодобовій роботі 7-15 років,
 • продуктивність до 8000 стібків за хвилину,
 • автоматична подача оливи під час роботи,
 • автоматичні функції
 • можливість розширення функціоналу,
 • вузька спеціалізація на конкретній операції.

В інтернет магазині SM Швеймаш можна купити швейні машини таких типів:
 • Одноголкові машини човникового стібка з автоматичними функціями або без
 • Промислові оверлоки 4х, 5ти, 6ти ниткові, або робочі місця на базі оверлоків
 • Різноманітні машини плоского шва, від базових розпошивальних машин з плоскою платформою до високотехнологічних плоскошовних машин з підрізуванням матеріалу типу флеток.
 • Спеціальні машини для виготовлення петель, для нашування гудзиків, для виконання закріпок або нашування нашивних елементів

Наші рекомендації при виборі промислової швейної машини:

 1. Так як промислове швейне обладнання має вузьку сферу застосування, перше і основне що потрібно визначити перед тим як купити швейну машину це технологічна операція, яку вона виконуватиме.
  Наприклад для збирання трикотажної футболки використовується 4х нитковий оверлок, а для збирання текстильного плаття - 5-ти нитковий оверлок зі схемою шва 3х5 мм., і тд.
 2. Об'єм навантаження на швейну машину. Все обладнання, яке представлене у нас на сайті, розраховане для великих навантажень на промислових виробництвах. Але залежно від необхідності продуктивності можливі різні варіанти виконання однієї і тієї ж операції.
  Наприклад базова прямострочна машина з прямим приводом на виході зробить таку ж строчку як і прямострочна машина з автоматичними функціями, але продуктивність на швейній машині з автоматичними функціями при використанні всіх можливостей буде вище орієнтовно на 30%!
 3. Вартість обладнання та час окупності. Ціна швейної машини грає дуже велику роль, окупність інвестиції, яку Ви вкладаєте у своє виробництво.
  Наприклад для того, щоб отримати максимально дешеву ціну операції, потрібно використовувати дорогі робочі місця, але при використанні спец. машин Ви зменшуєте ручну працю і підвищуєте продуктивність.
 4. Яка комплектація. Машина повинна продаватися в повній комплектації, зазвичай це:
  - промислова швейна машина зі столом
  - стандартний набір інструментів
  - набір голок, 
  - мастило для першої заливки
  це те що йде стандартне в усіх машинах, далі в залежності від ти техніки комплектація може розширятись.

Є ще багато рекомендацій щодо вибору швейної машини, які можна отримати у консультативній формі. Тому рекомендуємо перед покупкою зв'язатися з нашими менеджера для детальної консультації.

У нас Ви можете купити швейне обладнання в інтернет-магазині, або в магазинах з виставковими залами:
м. Хмельницький, вул. Курчатова 18,
м. Львів, вул. Промислова 50/52,
м. Київ, вул. Казимира Малевича 111.


Популярні запитання про промислові швейні машини


Які бренди промислових швейних машин представлені в магазині?

 Компанія SM Швеймаш є офіційним прямим постачальником промислового швейного обладнання таких світових брендів як BRUCE, MAQI, Pegasus, Kansai Special

Де купити промислові швейні машини?

 Промислові швейні машини Ви можете купити в нашому інтернет магазині SM Швеймаш або в магазинах з виставковими залами в м. Хмельницький, м. Київ, м. Львів.

 Яку промислову швейну машину вибрати?

 Промислові швейні машини поділяються залежно від виконуваної операції, для правильного вибору рекомендуємо звернутись за безкоштовною консультацією до наших технічних фахівців які допоможуть правильно підібрати обладнання для Вашої операції.

Скільки коштує промислова швейна машина?

 Вартість промислової швейної машини залежить від типу машини, детальніше Ви можете подивитися в каталозі товарів на сайті: Каталог товарів