Промислове швейне обладнання

MAQI – швейна машина експертного рівня

Промислові швейні машини мають обмежений набір спеціалізованих функцій у порівнянні з побутовими, проте вигідно відрізняються від них можливістю обробки великих обсягів сировини та тривалим терміном експлуатації.

Більшість моделей розраховані на інтенсивну роботу в умовах цілодобового використання. Швейна машина якісної збірки, така як, наприклад бренду MAQI, працює без збоїв, знижуючи до мінімуму простої та ризик виникнення нештатних ситуацій. На сайті SM Швеймаш представлений широкий вибір швейного комп'ютеризованого обладнання експертного рівня виробника MAQI.

Технічні особливості машин бренду MAQI.
MAQI – провідна торгова марка, що з'явилася на ринку у 2001 році., має виробничі потужності в місті Тайчжоу (Китай). Компанія спеціалізується на випуску машин з вбудованим комп'ютерним оснащенням. Власний дослідний інститут дозволяє залучати професійних розробників високого рівня. Товари бренду схвалені Європейським сертифікатом відповідності.

MAQI швейна машина в нашому інтернет-магазині представлена багатьма різновидами та комплектаціями, наприклад:

  • M928-EM-XM-B – програмована машина циклічного пошиття з системою середнього тиску притискної лапки. Вбудовані ножі відповідають за обрізку ниток, автоматичне регулювання подачі масла відбувається з урахуванням інтенсивності роботи. Модель відмінно справляється з тканинами будь-якої товщини.
  • Q1-M – одноголкова машина човникового стібка з серводвигуном призначена для обробки легких та середніх матеріалів. Завдяки кнопці доведення стібка з LED підсвічуванням вона може шити дрібні нашивні деталі на низьких оборотах. USB порт дозволяє оновлювати програмне забезпечення та заряджати гаджети швачки

Купуючи товари на сайті Швеймаш, ви завжди можете бути впевнені в надійності та високому потенціалі будь-якої моделі. Офіційна гарнтія на обладнання 12 міс.

Наявність власного сервісного центру дозволяє нам оперативно розв'язувати усі питання з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням швейної техніки

Докладний опис характеристик швейної техніки, умов оплати, доставки чи повернення можна за телефонами, вказаними на сайті або в онлайн-чаті. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на усі ваші питання.