Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:27.7 |EUR:32.6
Промислове швейне обладнання

Автоматичні лінії з виробництва медичних масок Senfeng

Автоматична лінія з виготовлення медичних масок FLK120

Автоматична лінія по виготовленню медичних масок з продуктивністю 100-120 шт/хв

Скоро в продажу
2 216 000грн
80000$

Промислові автоматичні лінії з виробництва медичних масок виробництва Senfeng

Виробник SENFENG LEIMING LASER займається дослідженням, розробкою виробництвом, продажем систем лазерного різання, волоконно-лазерних різаків, машини для лазерної очищення, автоматичних ліній з виробництва медичних масок.

SENFENG LEIMING LASER в своєму розпорядженні чотири стандартизованими базами по виробництву лазерного обладнання загальною площею більше 120 000 квадратних метрів. У компанії працює більше 950 чоловік, вона має багато комплектів повністю автоматизованого виробничого обладнання, має строгий виробничий процес, річний обсяг виробництва може сягає 5000 комплектів.

Автоматичні лінії Senfeng в магазині SM Швеймаш

У компанії SM Швеймаш можна придбати з подальшою підтримкою і сервісом. Ми працюємо на українському ринку більше 10 років і пропонуємо найкращі умови для співпраці: вигідні ціни, постачання якісної техніки безпосередньо від виробника, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Ми регулярно проводимо акції і даруємо знижки на різні моделі. Також ви можете скористатися кредитуванням на вигідних умовах терміном до 36 місяців.

У нашому розпорядженні є власний сервісний центр: ми маємо в своєму розпорядженні оригінальними запчастинами для різних моделей. Якщо потрібних деталей немає, вони будуть доставлені в Україну в максимально короткі терміни. Ознайомитися з обладнанням можна в одному з наших виставкових залів в Хмельницькому, Львові, Києві.