Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:28.1 |EUR:33.2
Промислове швейне обладнання

Обладнання для пошиття медичних масок

Як швидко виготовити медичну маску на звичайному швейному обладнанні.

Пандемія віруса COVID-19 дуже швидко розповсюджується по всіх територіях планети. Одним з профілактичних заходів, щоб уберегти себе та оточуючих від розповсюдження, є носіння медичних масок. На сьогоднішній день відчутна дуже сильна нестача масок по всьому світі.

Виготовляються медичні  маски на професійному ультразвуковому обладнанні, краї матеріалів та гумки для кріплення спаюються між собою високочастотним ультразвуковим сигналом. На жаль на сьогодні в Україні критично не вистачає спеціалізованого обладнання для виготовлення медичних масок в промислових масштабах. Тому, щоб хоч якось урегулювати цю ситуацію, багато швейних виробництв почали масове виготовлення захисних масок на звичайному швейному обладнанні.

Спеціалісти SM Швеймаш не залишись осторонь, і тому провели ґрунтовний аналіз можливостей пошиття медичних масок без використання високовартісного обладнання та переобладнання виробництв, що потребує багато часу та великих капіталовкладень. В результаті проведеної роботи були розроблені рекомендації, які наведені нижче. 

Процес виготовлення маски на швейному обладнанні.

Перший етап - розкрій матеріалу.

Настили матеріалів кроються звичайним розкрійним обладнанням. Для зав’язок за вуха кроїться коса стрічка, найшвидше її буде порізати на машинах для нарізання стрічки.

Другий етап - формування основи маски.

Розкроєну тканину на основу маски, яка закриває обличчя, потрібно сформувати вручну та запрасувати, для цього можливо використовувати парогенератори з прасками, або дублюючі преса.

Третій етап - зшивання сформованої основи.

Сформована основа маски обшивається по контуру на одноголковій прямострочній машині з автоматичними функціями.

Четвертий етап - пришивання зав’язок.

На даному етапі є декілька варіантів для пришивання зав’язок:

1.       Використовується прямострочна машина з окантовувачем А10, або К10, де стрічка завертається в 4 складання. Основа окантовується по верхній та нижній стороні з випусками окантовки з кожної сторони на достатню довжину, щоб зав’язати за вухами.

2.       Використовується плоскошовна машина з окантовувачем в три складання. Основа окантовується по верхній та нижній стороні з випусками окантовки з кожної сторони на достатню довжину, щоб зав’язати за вухами.

П’ятий етап - розпарювання готового виробу.

Останнім етапом виготовлення маски є розпрасування та відпарювання готового виробу, цей етап дозволяє дезинфікувати готову маску паром.

Підсумок:

Щоб запустити виготовлення масок, потрібен такий мінімальний парк обладнання як:

1.      Дисковий або вертикальний розкрійний ніж;

2.      1 голкова прямострочна машина з автоматичними функціями;

3.      1 голкова прямострочна машина з окантовувачем, або плоскошовна м ашина з окантовувачем;

4.      Парогенератор з праскою.

 пошиття медичних масок

Захисні медичні маски не дають гарантію, що ви не захворієте, але носіння масок в людних місцях зменшує відсоток активного розповсюдження вірусу.

Наша компанія закликає ставитись до цих запобіжних заходів з відповідальністю та розумінням.

Будьте здорові!

Повязані новини