USD:26.85 |EUR:29.7
Промислове швейне обладнання

Промислова одноголкова швейна машина на що звертати увагу при купівлі?

На сьогоднішній день на ринку велика кількість брендів та виробників які тільки заплутують покупця та ускладнюють вибір. Провівши аналіз запросів та запитань які ми отримуємо від клієнтів, ми склали чек-лист по вибору промислової швейної машини

Для початку теорія

Прямострочна швейна машина призначена для виконання зшивних операцій однолінійною строчкою двонитковим човниковим стібком при виготовленні одягу з легких, середніх, та важких матеріалів.

Поділяються на:

Одноголкова швейна машина без автоматичних функцій – сучасна прямострочна машина обладнана вбудованим серводвигуном, позиціонером голки, довідником стібка, та LED підсвіткою.

Одноголкова швейна машина з автоматичною обрізкою ниткою – машина має всі характеристики базової машини без автоматичних функцій, але додатково обладнана автоматичною обрізкою ниток, що прискорює процес пошиття виробу.

Комп’ютеризована машина човникового стібка – одноголкова швейна машина з вбудованим серводвигуном та програмованими функціями. Основними функціями машини є:

  • автоматична обрізка ниток
  • автоматичний підйомник лапки
  • автоматична програмована закріпка на початку та в кінці шва

також такі машини обладнані різними режимами роботи такими як:

  • вільне шиття
  • шиття по заданому контуру
  • режим автоматичної закріпки
  • автоматичне шиття по заданій кількості стібків
Сучасні швейні автомати виготовляються в різних варіантах, є машини з закрити масляними картерами, з напівсухою системою змащення, з двома активними ножами обрізки нитки. Всі промислові машини розраховані на великі об’єми роботи в інтенсивному режимі роботи.

1. Для яких цілей Ви купуєте швейну машину? На який об’єм робіт? Для яких типів матеріалів?

Перед тим як купити промислову швейну машину потрібно чітко розуміти для яких цілей Ви купуєте машину, як що Ви шукаєте машину для ательє по ремонту одягу, навряд чи ви будете використовувати весь потенціал комп’ютеризованої машини, в такому варіанті можливо розглядати машини без автоматичних функцій, або швейні машини з автоматичною обрізкою ниток.

Навпаки ж при купівлі швейної машини на виробництво основним критерієм вибору являється висока продуктивність при стабільній якості шва, в такому варіанті варто розглядати комп’ютеризовані швейні машини з автоматичними функціями. При правильному використані автоматичних функцій підвищення продуктивності відносно промислових швейних машин без автоматичних функцій збільшиться до 30%!

Важливим фактором вибору швейної машини являється тип зшиваємих матеріалів.

Найбільш розповсюдженими являются машини для легких та середніх матеріалів так як вони перекривають найбільший діапазон виробів. Але все ж для пошиття спец. одягу потрібно використовувати машини для важких матеріалів.

Відмінність машин для легких-середніх матеріалів середньо-важких матеріалів, та важких матеріалів:
/ Для легких та середніх матеріалів Для середньо важких матеріалів Для важких матеріалів Для надважких матеріалів
Номер голки №90 №130 №160 №160
Ширина зубчатої рейки 12,5 мм 15 мм 15 мм 15 мм
Ширина притискної лапки 12,5 мм 15 мм Спец. лапка Спец. Лапка
Просування матеріалів Рейковий тип просування матеріалів Рейковий тип просування матеріалів Подвійний транспортер. Крокуюча лапка Потрійний транспортер Крокуюча лапка, голковий транспортер, зубчата рейка
Тип голки DBx1 DPx5 DPx17 DPx17

Для делікатних та слизьких матеріалів використовують безпосадочні машини з голковим транспортером матеріалів такі як BRUCE R6F. На відміну від стандартної машини цей тип машин протягує матеріал коли голка знаходиться в матеріалі, що унеможливлює зміщення шарів між собою.

2. Виробники та ціни на схожі машини між собою за технічними характеристиками.

Як в будь якій сфері виробник має значення, на сьогоднішній день ринок перенасичений різними виробниками швейної техніки. Ми являємось прямими постачальниками швейної техніки з Китаю та Європи, тому працюємо тільки з перевіреними виробниками.
В машинах човникового стібка це:
ТМ BRUCE – власник бренду Jack Sewing Machine Co., ltd найбільший виробник швейної техніки в Китаї, та один з найбільших по всьому світу.
ТМ MAQI - Zhejiang Maqi Sewing Machine Co., ltd входить в топ 3 заводів Китаю по потужностях виробництва. Єдиний виробник який сам виробляє електронні комплектуючі до своїх машин.
ТМ JAKI - власник бренду Zhejiang JIADAO sewing machine Co., ltd китайське підприємство з виробництва швейної техніки. Виробник бюджетною швейної техніки, чудове співвідношення ціна – якість.

3. Гарантійні умови від виробника.

Гарантійний термін на швейні машини називає виробник, чим більш якісніша техніка – тим більший термін гарантії. Наприклад виробник MAQI на електроніку в швейних машинах власного виробництва дає 5 років гарантія.

Повязані товары