Промислове швейне обладнання

Двоголкові промислові швейні машини

Двоголкова машина човникового стібка: призначення та особливості

Дане обладнання використовується на швейних підприємствах для обробки оздоблювальних швів різних деталей одягу: клапанів, поясів, кокеток, комірів та бортів. А також для виробництва постільної білизни, шкіряних виробів та обшивки м'яких меблів. У таких машин дві голки, кожна з яких з'єднана з окремим човником та має вертикальну вісь обертання. Міжголкова відстань машин може змінюватися, як і типи механізмів, що подають матеріал: рейковий, рейково-голковий, потрійний з роликом.

Для здійснення поворотів і формування прямих кутів передбачена функція відключення голок. Комплектація деяких моделей доповнюється ріжучим механізмом, що дозволяє одночасно прокладати рядки та робити зріз. Ця опція особливо актуальна для виготовлення прорізних кишень-рамок.

Промислові двоголкові швейні машини човникового стібка: типи та особливості

Такі машини можна розділити на кілька типів:

  • зі стандартним човником та середнім об'ємом ниток. Використовуються для обробки тонкими нитками легких тканин та матеріалів середньої щільності;
  • зі збільшеним човником та більшою місткістю ниток. Підходить для обробки щільних матеріалів товстими нитками.

Машини також розрізняють за можливістю керування водієм голки:

  • з функцією відключення однієї з голок;
  • без функції відключення.

Вони оснащені такими видами автоматизації:

  • системою автоматичного змащення;
  • системою обрізки ниток;
  • запрограмованим закріпленням ниток;
  • електромагнітним підіймачем голки.

Повністю автоматизовані машини підвищують ефективність роботи виробництва на 30%.


Купуйте промислові двоголкові швейні машини човникового стібка в інтернет-магазині SM Швеймаш

Компанія «Швеймаш» пропонує широкий вибір моделей промислового швейного обладнання з різними опціями та додатковими запчастинами. Техніка розрахована на значний період експлуатації та безперебійну роботу протягом тривалого часу. Все обладнання перед відправлення проходить ретельний огляд на цілісність та функціонування всіх вузлів і механізмів. Оформити замовлення дуже легко – достатньо одного кліку мишки! Ми приймаємо оплату готівковим та безготівковим розрахунком. Надаємо гарантію, обмінюємо та повертаємо техніку у разі потреби. Щоб отримати консультацію, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті, або пишіть у наш онлайн-чат.

Купити двоголкові машини човникового стібка можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 8, тел. (097) 22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. (096) 22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. (067) 222-000-62