Промислове швейне обладнання

Промислові кушнірські (скорняжні) машини

Промислова кушнірська (скорняжна) машини - це обладнання призначене для зшивання виробів з хутра однонитковим ланцюжковим стібком. Використовується таке обладнання на швейних виробництвах, або ательє для масового виготовлення виробів з хутра.

Для того щоб отримати максимальну вигоду від використання спец обладнання на виробництві, потрібно правильно підібрати під Ваші потреби. Наші технічні спеціалісти зможуть допомогти в підборі. Для самостійного ознайомлення рекомендуємо звертати увагу на такі характеристики кушнірської машини:

  • Тип матеріалів. Переважно машини поділяються на два підкласа: для легкого та середнього хутра, для важкого хутра.
  • Тип двигуна. Сучасні промислові кушнірські машини обладнанні прямим серводвигуном з вбудованим позиціонером голки, такий тип двигуна значно зменшує рівень вібрації та шуму, а вбудований позиціонер збільшує комфорт та продуктивність роботи.
  • Система змащування. Для збільшення терміну роботи обладнання ми рекомендуємо вибирати кушнірську машину з централізованою системою змащення.

Наша компанія поставляє тільки сучасні промислові кушнірські машини по доступним цінам. Завдяки тому що ми являємося прямими постачальниками з великим складами в Україні, Ви можете купити обладнання без очікування доставки з закордону.

Купити кушнірську машину можливо в нашому інтернет магазині, або в магазинах з виставковим залом у місті Хмельницький, Київ, або Львів, де Ви зможете подивитись та протестувати машину на Ваших зразках матеріалів.