Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:27.7 |EUR:32.6
Промислове швейне обладнання

Промислові п’ятиниткові оверлоки

На складі
19 390грн
700$

П’ятинитковий промисловий оверлок - це високошвидкісна машина для обробки краю матеріалів які схильні до осипання зшивально-обметувальним швом.

Конструктивні відмінності промислових швейних п’ятиниткових оверлоків

оверлоки п’ятинитки поділяться за типами зшиваємих матеріалів

  • для легких середніх матеріалів застосовуються переважно машини з міжголковою відстанню 3 мм, загальна ширина шва 8 мм. Застосовуються для пошиття легких літніх виробів типу шифонових суконь, сарафанів.
  • для середніх матеріалів використовуються машини з 5 мм міжголковою відстанню, загальна ширина шва 10 мм. Застосовується для роботи з костюмними групами матеріалів.
  • для важких матеріалів використовується машина з 5 мм міжголковою відстанню і загальною шириною шва 11 мм. Такі оверлоки оснащені спеціальними переломними тракторними лапками для кращого проходження швів. Використовуються для пошиття джинсових виробів, робочого спец. одягу.

 Промислові 5 ниткові оверлоки купити в Україні

Придбати кращу техніку можна в інтернет магазині SM Швеймаш. Завдяки прямим поставкам ми можемо запропонувати кращі ціни та якісний сервіс: акції, знижки, кредит на покупку устаткування, гарантійне, післягарантійне обслуговування та кваліфікований ремонт.

Ми пропонуємо продукцію брендів зі світовим ім'ям: BRUCEMAQIPegasusKansai Special і інші.

Якщо у Вас є сумніви або ви не прихильник покупки в інтернеті, відвідайте наші магазини з виставковим залом в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 8, тел. (097) 22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. (096) 22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 86Г, тел. (067) 222-000-62

Ваше замовлення буде доставлене в будь-яку точку України:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Дніпро, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Кам'янець-Подільський.