Промислове швейне обладнання

Оверлоки 5 ниткові промислові

П’ятинитковий промисловий оверлок - це високошвидкісна машина для обробки краю матеріалів які схильні до осипання зшивально-обметувальним швом.

Конструктивні відмінності промислових швейних п’ятиниткових оверлоків

оверлоки п’ятинитки поділяться за типами зшиваємих матеріалів

  • для легких середніх матеріалів застосовуються переважно машини з міжголковою відстанню 3 мм, загальна ширина шва 8 мм. Застосовуються для пошиття легких літніх виробів типу шифонових суконь, сарафанів.
  • для середніх матеріалів використовуються машини з 5 мм міжголковою відстанню, загальна ширина шва 10 мм. Застосовується для роботи з костюмними групами матеріалів.
  • для важких матеріалів використовується машина з 5 мм міжголковою відстанню і загальною шириною шва 11 мм. Такі оверлоки оснащені спеціальними переломними тракторними лапками для кращого проходження швів. Використовуються для пошиття джинсових виробів, робочого спец. одягу.

 Промислові 5 ниткові оверлоки в Україні

Придбати кращу техніку можна в інтернет магазині SM Швеймаш. Завдяки прямим поставкам ми можемо запропонувати кращі ціни та якісний сервіс: акції, знижки, кредит на покупку устаткування, гарантійне, післягарантійне обслуговування та кваліфікований ремонт.

Ми пропонуємо продукцію брендів зі світовим ім'ям: BRUCEMAQIPegasusKansai Special і інші.

Купити обладнання для швейного виробництва та запчастини до них можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 18, тел. +38(097)22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. +38(096)22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. +38(067)22-000-62