Промислове швейне обладнання

Гарнтійні умови

Продавець забезпечує наступні умови гарантії на промислове швейне обладнання (далі – Обладнання):

 • Обладнання являється продукцією виробничо-технічного призначення та підлягає обов’язковому технічному обслуговуванню та підлягає використанню виключно за його призначенням.
 • Гарантія поширюється на несправності Обладнання, що виникають при його виробництві або в результаті прихованих дефектів Обладнання та/або його складових, на протязі гарантійного терміну з дати продажу. Гарантія включає виконання безкоштовних ремонтних робіт на протязі гарантійного строку.
 • Гарантія не поширюється на :

  - Несправність Обладнання, що виникла в результаті його використання не за призначенням та/або використання з порушенням вимог інструкції по експлуатації виробника;
  - Некваліфікований ремонт та/або пошкодження внаслідок ремонту, внесення конструктивних змін до конструкції Обладнання, наявність механічних пошкоджень;
  - Пошкодження, що виникли внаслідок використання витратних матеріалів, непризначених для вказаної моделі Обладнання;
  - Пошкодження, що виникли внаслідок неправильного налаштування, підключенням, монтажу, експлуатації Обладнання в нештатному режимі, або в умовах не передбачених виробником;
  - Пошкодження, що виникли внаслідок дії сторонніх обставин (перепад напруги у мережі, стихійні лиха, надмірна вологість чи температура);
  - Швидкозношуючі та витратні матеріали. Швидкозношуючими та витратними матеріалами являються частини (деталі вузли) Обладнання, термін роботи яких при нормальних умовах експлуатації коротший терміну роботи Обладнання в цілому та підлягають регулярній заміні згідно інструкції по експлуатації. До швикозношуючих та витратних матеріалів відносяться:

  o Для промислових швейних машин:
  голки, ножі та їх тримачі, шпулі, шпульні ковпачки, човникові пристрої, голкові пластини, паропроводи, еклетрокабелі, приводні ремні (внутрішні та зовнішні), освітлювальні пристрої, запобіжники і т.п.

  o Для промислового розкрійного обладнання:
  ножі, леза, заточні камні, освітлювальні пристрої, пружини, кнопки, запобіжники.

  o Для промислового ВТО обладнання:
  тен (для парогенераторів без автоматичної підкачки), парошланги, тефлонові підошви, освітлювальні пристрої, пружини, кнопки, запобіжники, тканина та матеріали покриття столів і т. п.

  - Лакофарбове покриття та/або декоративне покриття корпусу Обладнання.
  - несвоєчасне проведення регламентних робіт (чистка, змащення, налаштування);
  - відсутність оригінальної упаковки (якще передбачено виробником) та гарантійного талону з підписом Покупця та Продавця.

 • Гарантійний ремонт виконується за адресою:

  • м. Хмельницький, вул. Романа Шухевича, 8, 29000
  • м. Львів, вул. Промислова, 50/52, 79024
  • м. Київ, вул. Казимира Малевича, 111, 03150

 • Доставка обладнання для здійснення гарантійного ремонту за адресою вказаною в п. 5 цих Правил, здійснюється силами Покупця.
 • Термін здійснення гарантійного ремонту, за умови наявності запчастин та комплектуючих не може перевищувати 21 календарного дня. За умови відсутності запчастин та комплектуючих, необхідних для виконання гарантійного ремонту, термін здійснення гарантійного ремонту збільшується не більш ніж на 30 календарних днів. Термін гарантії на замінені запчастини або комплектуючі не виходить за межі загального терміну гарантії на Обладнаня.