Промислове швейне обладнання

Промислові машини для закріпок

Закріпочна машина – посилена фіксація важливих деталей

Коли виникає необхідність у додатковій короткій фіксації шлівок на штанах, спідницях, джинсах, кишенях та клапанах, на допомогу приходить закріпочна машина. Завдяки її використанню можна прокласти щільний рядок там, де під час експлуатації виробу виникає найбільше навантаження. Такий шов утворюється переплетенням ниток човникового або ланцюгового стібка. Дана техніка відрізняється значною потужністю та застосовується для різної щільності тканини, спеціалізується виключно на серії коротких звивистих стібків. Не підходить для довгих швів.

Автоматична чи механічна машина для закріпок – що обрати?

Перш, ніж обрати потрібну модель, потрібно ознайомитися з доступними варіантами:

  • Напівавтоматичні закріпочні машини виконують стандартну закріпку на швидкості до 2 300 ст / хв. Вони оснащені індукційним двигуном основного вала. Вручну оператором виставляються потрібні параметри натяжіння нитки та кількість стібків. Автоматична обрізка нитки з вивороту не передбачена.
  • Автоматичні закріпочні машини з комп'ютерним управлінням відмінно справляються як з прямими, так і з круговими, фігурними закріпками на швидкості до 3 200 ст / хв. Такі машини відрізняються пониженим споживанням електроенергії. Необхідні параметри і шаблони встановлюються на комп'ютері.

Автоматичні закріпочні машини в залежності від модифікації можуть залишати або короткий кінець нитки з виворітного боку, який не вимагає обрізки, або довгий, який потрібно підрізати ножицями. Налаштування пам'яті зберігають більш ніж 500 шаблонів, дозволяють запрограмувати нестандартні варіанти закріпок. Деякі моделі даної техніки можна переорієнтувати на пришивання плоских ґудзиків.

Закріпочна машина за гарною ціною в SM Швеймаш

Ми пропонуємо широкий вибір швейного обладнання для підвищення продуктивності будь-якого підприємства: від невеликого приватного ательє до великого виробничого цеху. Гарантуємо доступні, приємні ціни та оперативне сервісне обслуговування. Співпрацюємо з банками по оформленню кредиту на будь-яку товарну позицію нашого інтернет-магазину. Онлайн-консультанти будуть раді допомогти вам – телефонуйте, ставте запитання, обирайте потрібну вам техніку!