USD:24.5 |EUR:26.7
Промислове швейне обладнання

Машини декоративної строчки від виробника

Навіщо потрібні машини для декоративних строчок?

У наш час знову цінуються оригінальні речі, особливо ручної роботи. Що робити, щоб налагодити таке виробництво в більш серйозних масштабах, зберігши ефект хендмейд? Використовувати для створення виробів машини декоративної строчки. Вони допоможуть задовольнити інтереси споживачів в потрібному обсязі.

Машина декоративної строчки: можливості та особливості

Сучасне швейне обладнання – це унікальні можливості для реалізації найскладніших проектів з пошиття виробів. Професіонали цінують швейні машини декоративного стібка, так як вони:

  • можуть виконувати стібок наопашки;
  • регулюючи дистанцію між швами;
  • імітують справжній ручний філейний шов;
  • виготовляють складки і імітують ручний стібок;
  • виконують декоративну строчку навіть на взуття;
  • імітують шов "косичка" та ін. функції.

Практичність даного обладнання забезпечується використанням сучасних технологій, які дозволяють розширювати базовий функціонал. А це створює більш сприятливі умови для роботи майстра.

Такі машини використовуються не тільки на виробництві масових виробів, але й для штучного виробництва ексклюзивних речей.


Як вибрати машини декоративної строчки?

Інтернет-магазин SM Shveymash – це широкий ассортимент, більш ніж 50 різноманітних моделей та якісний сервіс. У нашому каталозі ви знайдете такі торговий марки, як MAQI, BRUCE, Kansai, Pegasus, Silter, WERMAC, Primula, Spark і інші.

Всі вони відомі високою якістю до найдрібніших деталей і надають гарантію на кожну модель (в залежності від виробника і моделі, вона може відрізнятися). У нас максимально низька вартість, сертифіковані товари та вигідні умови для співпраці. Щоб отримати консультацію та дізнатись про умови оплати замовлення, зв'яжіться з нашими співробітниками зручним для вас способом – за допомогою онлайн-чату або телефонів, вказаних на сайті.