Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. Умови пропозиції
USD:28.6 |EUR:34.1
Промислове швейне обладнання

Промислові шестиниткові оверлоки

Промислові оверлоки шестиниткові

Сучасні не великі виробництва не всі можуть дозволити поставити на виробництво і 5ти ниткові оверлоки окремо, зазвичай це пов'язано з невеликими площами, або рідким використанням одного з швів. Як альтернатива для таких виробництв існує шести нитковий оверлок який може шити як 3-нитковим обметувальним швом, 4-нитковим посиленим обметувальним швом, так і 5-нитковим зшиваючим-обметувальним швом.

Такі машини оснащені трьома голками з міжголковою відстанню 2х3 мм і шириною обметування 5 мм. При необхідності змінити тип шва з яким ви хочете працювати просто необхідно залишити голки і заправити машину у відповідності до шву.

Промислові 6 ниткові оверлоки купити в Україні

Придбати кращу техніку можна в інтернет магазині SM Швеймаш. Завдяки прямим поставкам ми можемо запропонувати кращі ціни та якісний сервіс: акції, знижки, кредит на покупку устаткування, гарантійне, післягарантійне обслуговування та кваліфікований ремонт.

Ми пропонуємо продукцію брендів зі світовим ім'ям: BRUCEMAQIPegasusKansai Special і інші.

Якщо у Вас є сумніви або ви не прихильник покупки в інтернеті, відвідайте наші магазини з виставковим залом в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 8, тел. (097) 22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. (096) 22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 86Г, тел. (067) 222-000-62

Ваше замовлення буде доставлене в будь-яку точку України:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Кам'янець-Подільський.