Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. Умови пропозиції
USD:28.6 |EUR:34.1
Промислове швейне обладнання

Ультразвукові швейні машини для стачування нетканих матеріалів

Безниткова ультразвукова швейна машина

Ультразвукова швейна машина споює між собою неткані матеріалу методом тиснення роликом і спаювання ультразвуковим резонатором.

Ультразвукові швейні машини бувають:

1-моторні: така машина оснащена одним двигуном просування матеріалів і працює тільки по прямих ділянках, такі машини широко використовуються у виробництві медичних масок;

2-моторні: машини з двома двигунами більш універсальні, один двигун працює на просування матеріалів, а другий на поворот ультразвукової головки, така конструкція ультразвукової машини дозволяє працювати з поворотами на виробах, наочним прикладом буде споювання медичних халатів.

Герметизація шва безшовним спаюванням

Ультразвукові швейні машини не використовують в освіті шва нитку і голку, що дає можливість домогтися герметичного шва. Такі шви широко використовують у медичній сфері, спортивному одязі, і для декорування одягу.

Купити ультразвукові швейні машини за найкращою ціною в Україні

Придбати кращу техніку можна в інтернет магазині SM Швеймаш. Завдяки прямим поставкам ми можемо запропонувати кращі ціни та якісний сервіс: акції, знижки, кредит на покупку устаткування, гарантійне, післягарантійне обслуговування та кваліфікований ремонт.

Ми пропонуємо продукцію брендів зі світовим ім'ям: BRUCE, MAQI, JAKI, Pegasus, Kansai Special, Spark Special і інші. Якщо у Вас є сумніви або ви не прихильник покупки в інтернеті, відвідайте наші магазини з виставковим залом в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 8, тел. (097) 22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. (096) 22-22-099

«SM Швеймаш» - г. Киев, ул. Казимира Малевича, 86Г, тел. (067) 22200062

Ваше замовлення буде доставлений в будь-яку точку України:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Дніпропетровськ, Кропивницький, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Кам'янець-Подільський.