✔ Купити промислову петельную швейну машину | SM Швеймаш
Промислове швейне обладнання

Промислові петельні швейні машини

Для яких цілей потрібні петельні машини

Якісний продукт швейного виробництва відрізняється акуратно виконаними деталями: швами, рядками, міцно пришитими ґудзиками та ідеально обробленими петлями. Петельна швейна машина широко використовується для обробки петель у промислових масштабах. Це компактний, універсальний, зрозумілий в управлінні помічник, який економить трудові ресурси підприємства, скорочує кількість браку, та помилок, викликаних людським фактором. Різноманітність сучасних моделей дозволяє підібрати техніку під різні особливості виробництва одягу.

Петельні швейні машини: основні особливості

За типом пристрою дане обладнання ділиться на комп'ютерне з розширеним функціоналом та електромеханічне. Техніка, оснащена вбудованим сервомотором, розрахована на тривалу інтенсивну експлуатацію при незначному рівні шуму.

Вибираючи петельні машини, враховуйте наступні особливості:

  • регулювання під довжину петлі. Для обробки щільних матеріалів верхнього одягу варто вибирати агрегат з можливістю обметування максимальної довжини петлі;
  • виконання складних декоративних стібків. З цим завданням відмінно справляються вічкові моделі. Також вони виконують складне обметування, що складається з декількох ниток різних кольорів;
  • тип виконуваного стібка. Ланцюговий – для петель верхнього одягу, або човниковий – для легких блуз, суконь.

Універсальна петельна швейна машина може застосовуватись для якісної обробки петель будь-яких типів тканин.

Незаперечною перевагою даного обладнання є:

  • висока швидкість та тривалість роботи без перегрівання,
  • економна витрата електроенергії та просте обслуговування.

Петельна швейна машина від прямого постачальника

Компанія «Швеймаш» працює на ринку швейного обладнання більш ніж 10 років. Ми співпрацюємо з перевіреними торговими марками, які гарантують високу якість збірки, ергономічні показники та тривалий термін експлуатації своїх моделей.

Завдяки власному складу фірмових запасних частин ми можемо ремонтувати швейну техніку будь-якого бренду. Якщо потрібних компонентів в наявності немає, вони будуть доставлені в країну за декілька днів.

За детальною інформацією щодо вибору техніки звертайтесь в онлайн-чат інтернет-магазину Швеймаш або за телефонами, вказаними на сайті.