Промислове швейне обладнання

Світильники

Розумна альтернатива лампам розжарювання

З розвитком технічного процесу тема освітлювальних приладів не залишилася осторонь. На зміну лампам розжарювання прийшли економічні, високопродуктивні світлодіодні, а також люмінесцентні світильники.

Світильники для швейних машин широко використовуються в цехах з пошиття текстильних виробів. Їх підключають або безпосередньо до робочої техніки (машини, оверлоку) або до побутової електромережі. Світильники з люмінесцентними лампами в порівнянні з лампами розжарювання споживають в п'ять разів менше електроенергії, а освітлювальні прилади зі світлодіодами (LED) ще менше. До того ж вони не містять токсичної ртуті, що спрощує процес їх утилізації.

Світильники для швейних машин: види та переваги

Грамотно освітлене робоче місце не тільки дарує комфорт та знижує витрати електроенергії, але й відповідає сучасним нормам охорони праці.

Типи світильників, що застосовуються на швейному виробництві:

  • LED – довговічні та повністю безпечні для людини джерела освітлення. Кріпляться за допомогою магніту до столу або обладнання, дозволяють змінювати спрямованість світла. Забезпечують гарне світло, не викликають напруження у працівників в кінці зміни. Миттєво запалюються на повну потужність;
  • компактні універсальні лампи – працюють від USB роз'єму або від мережі. Як правило, мають гнучку, але міцну конструкцію, можуть бути направлені в будь-яку сторону;
  • люмінесцентні – оснащені шарнірними кріпленнями та легко налаштовується на будь-який кут освітлення. Моделі ламп з кріпленням у вигляді струбцини монтуються на різну поверхню, можуть легко переноситися на інше робоче місце. Запалюються з невеликою затримкою.

Замовити світильник для швейної машини з гарантією

У каталозі інтернет-магазину SM Швеймаш представлені світильники для промислових швейних машин. Це моделі високої якості від відомих торгових марок за приємною ціною.

Всі освітлювальні прилади та лампочки проходять тестування та мають гарантію виробника. Ми дотримуємося політики демократичних цін, регулярно проводимо акції та надаємо знижки на деякі замовлення. Ми доставимо ваше замовлення в будь-який регіон України. З усіх питань, що стосуються придбання швейного обладнання, звертайтеся в онлайн чат нашого сайту. Наші консультанти допоможуть вам обрати сучасну швейну техніку та якісне освітлення!

Купити обладнання для швейного виробництва та запчастини до них можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 18, тел. +38(097)22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. +38(096)22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. +38(067)22-000-62