Промислове швейне обладнання

Вертикальні шабельні розкрійні ножі

Вертикальні розкрійні сабельні ножі – зручне обладнання для швидкої роботи

Сабельні ножі – це спеціальна швейна розкрійна техніка з вертикальним лезом та самозагострювальним механізмом. Вони призначені для зручного, точного та швидкого розрізування покладеної в настил тканини.

Вертикальні сабельні розкрійні ножі: види та особливості роботи

Вертикальні сабельні ножі працюють зі швидкістю 0,4-0,5 м/с. Вони можуть розкроїти тканини різної щільності. Залежно від неї потрібно обирати леза з хвилястою або з прямою кромкою. Хвилясті леза використовують для щільних, грубих, важких тканин. Прямі підходять для легких матеріалів та тканин середньої щільності.

Плюси цього обладнання – запобігання зсуву настилу при розкрої як по прямій лінії, так і під час вирізання дрібних деталей, складних фігурних елементів. Його повнопривідна підошва плавно рухається по поверхні тканини, а спеціальний механізм автоматично заточує лезо.

Відрізняються вертикальні ножі наступними характеристиками:

  • довжиною леза;
  • потужністю двигуна - чим потужніший, тим краще;
  • швидкістю рухів леза в хвилину - чим вища, тим швидше виконується розкрій.

Переваги роботи з шабельними розкрійними ножами:

  • маневреність – можливість вирізати найскладніші деталі;
  • висока ефективність – можливість розкроїти більшу кількість деталей з мінімальними відходами;
  • відмінні ріжучі здатності – можливість працювати з різними по щільності і структурі тканинами.

Сабельні розкрійні ножі: гарантії та обслуговування

Де купити вертикальні сабельні ножі? На сайті Sveymash представлений різноманітний вибір якісної швейної техніки. Ми співпрацюємо з такими торговими марками, як Kaigu, Bruce, Snyter, Spark Special. Ці виробники надають заводську гарантію на кожну модель. Пряма співпраця з ними дає нам можливість тримати максимально низькі ціни.

Компанія Shveymash забезпечує сервісне обслуговування усіх представлених моделей. Ми надаємо зручні способи оплати замовлення та різні способи доставки. Якщо бюджет вашого підприємства не дозволяє оплатити покупку відразу, ви можете оформити кредит на вигідних умовах строком до 36 місяців. Щоб дізнатися про деталі, зв’яжіться з нашою службою підтримки за допомогою онлайн чату. Впевнені, що співпраця з нами вам сподобається!