Промислове швейне обладнання

Запчастини для ВТО обладнання

На складі
11.00грн
На складі
30.00грн
На складі
35.00грн
На складі
35.00грн
На складі
35.00грн
На складі
45.00грн
На складі
45.00грн
На складі
45.00грн
На складі
55.00грн
На складі
56.00грн
На складі
56.00грн
На складі
70.00грн

Де використовуються запчастини для волого-теплової обробки

Швейний цех з пошиття одягу повинен бути оснащений сучасними агрегатами для волого-теплової обробки. До них відносяться парогенератори, прасувальні преси, столи та дошки, спеціальні прасувальні пристрої та інше. Як і будь-яка інша техніка, дані агрегати можуть виходити з ладу при не правильній експлуатації або через тривалий строк служби. Відновити їх працездатність можна шляхом заміни оригінальних деталей. Таку заміну здійснити самостійно практично неможливо – саме тому потрібно звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру.

Запчастини ВТО – види та переваги

Швидкість та якість прасування впливають на продуктивність усього швейного виробництва. Додаткові пристрої та комплектуючі не лише підвищують швидкість роботи, але й розширюють функціональність ВТО техніки.

Обробка паром – важливий етап, який готує деталі швейних виробів до наступних виробничих процесів. Пар також володіє очисними та антисептичними властивостями. Серце будь-якого сучасного парогенератору – це нагрівальний елемент, який під впливом тепла перетворює рідину в пар. Від нього залежить швидкість та якість подачі пари.

Захист від перегріву подовжує термін служби гладильного апарату, а додаткові знімні поверхні (підвісні системи, поворотні рукава, ін.) дозволяють легко та швидко обробити складні деталі крою.

Оригінальні запчастини для ВТО обладнання, представлені в нашому інтернет-магазині, мають відповідні сертифікати якості.

У нашому каталозі ви знайдете:

Купити запчастини для ВТО обладнання вигідно та з гарантією

Компанія SM Швеймаш пропонує якісну швейну техніку та оригінальні запчастини для ВТО обладнання за доступними цінами. З їх допомогою ви зможете отримати якісні швейні вироби та підвищити ефективність свого підприємства. Ми співпрацюємо з найбільш відомими виробниками швейного обладнання та запчастин. Надаємо гарантію, приймаємо повернення або обмін товару у разі потреби. Надаємо послуги сервісного обслуговування та післягарантійного ремонту. Бажаєте отримати повну інформацію стосовно будь-якої швейної техніки? Звертайтеся в онлайн-чат інтернет-магазину або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Купити обладнання для швейного виробництва та запчастини до них можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 18, тел. +38(097)22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. +38(096)22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. +38(067)22-000-62