Промислове швейне обладнання

Запчастини для ВТО обладнання

Де використовуються запчастини для волого-теплової обробки

Швейний цех з пошиття одягу повинен бути оснащений сучасними агрегатами для волого-теплової обробки. До них відносяться парогенератори, прасувальні преси, столи та дошки, спеціальні прасувальні пристрої та інше. Як і будь-яка інша техніка, дані агрегати можуть виходити з ладу при не правильній експлуатації або через тривалий строк служби. Відновити їх працездатність можна шляхом заміни оригінальних деталей. Таку заміну здійснити самостійно практично неможливо – саме тому потрібно звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру.

Запчастини ВТО – види та переваги

Швидкість та якість прасування впливають на продуктивність усього швейного виробництва. Додаткові пристрої та комплектуючі не лише підвищують швидкість роботи, але й розширюють функціональність ВТО техніки.

Обробка паром – важливий етап, який готує деталі швейних виробів до наступних виробничих процесів. Пар також володіє очисними та антисептичними властивостями. Серце будь-якого сучасного парогенератору – це нагрівальний елемент, який під впливом тепла перетворює рідину в пар. Від нього залежить швидкість та якість подачі пари.

Захист від перегріву подовжує термін служби гладильного апарату, а додаткові знімні поверхні (підвісні системи, поворотні рукава, ін.) дозволяють легко та швидко обробити складні деталі крою.

Оригінальні запчастини для ВТО обладнання, представлені в нашому інтернет-магазині, мають відповідні сертифікати якості.

У нашому каталозі ви знайдете:

Купити запчастини для ВТО обладнання вигідно та з гарантією

Компанія SM Швеймаш пропонує якісну швейну техніку та оригінальні запчастини для ВТО обладнання за доступними цінами. З їх допомогою ви зможете отримати якісні швейні вироби та підвищити ефективність свого підприємства. Ми співпрацюємо з найбільш відомими виробниками швейного обладнання та запчастин. Надаємо гарантію, приймаємо повернення або обмін товару у разі потреби. Надаємо послуги сервісного обслуговування та післягарантійного ремонту. Бажаєте отримати повну інформацію стосовно будь-якої швейної техніки? Звертайтеся в онлайн-чат інтернет-магазину або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.