Промислове швейне обладнання

Промислові машини для пришивання ґудзиків

Якісна автоматизація швейних процесів

Ґудзикова машина потрібна для автоматизації швейного виробництва та збільшення продуктивності за рахунок скорочення трудових та часових витрат. Зазвичай вони використовуються для кріплення ґудзиків на одязі та інших текстильних виробах. Дана техніка має компактні габарити та значний ресурс безперервної роботи. Ґудзикові швейні машини працюють зі стандартними пришивними ґудзиками на 2, 4 отвори, а також з етикетками та бірками. Для пришивання ґудзиків на ніжках потрібний переналадочний комплект.

Ґудзикові швейні машини: особливості та типи

Сучасні ґудзикові машини можна розділити на два види:

  • Автоматичні електронні моделі – економлять електроенергію та мають плавний хід за рахунок вбудованого серводвигуна. Електронна панель управління проста у використанні, дозволяє налаштувати рівень натягування ниток, кількість та ширину стібків, створювати та зберігати шаблони кріплення фурнітури та інше. Деякі агрегати даного типу оснащені механізмом подачі ґудзиків. Максимальна швидкість до 3000 ст/хв.
  • Напівавтоматичні електромеханічні моделі – також оснащені серводвигуном, проте не мають електронного управління. Тому всі опції (кількість, довжина стібків, рівень натягування ниток) налаштовуються вручну. Даний тип техніки призначений для кріплення ланцюговим стібком ґудзиків з двома та чотирма отворами. Максимальна швидкість роботи: до 1500 ст/хв.

За способом кріплення фурнітури ґудзикові швейні машини бувають з:

  • однонитковим ланцюговим стібком;
  • двонитковим човниковим стібком;
  • зав'язуванням вузла та двостороннім кріпленням ґудзиків;
  • обметуванням ніжки та опаленням кінчиків ниток.

Ґудзикові швейні машини: ціна та якість у магазині Швеймаш

Придбана в інтернет-магазині Швеймаш техніка швидко окупить свою вартість завдяки високій продуктивності та автоматизації. Ми надаємо гарантію на механічні деталі та електроніку кожної товарної одиниці. Проводимо акції, допомагаємо придбати техніку в кредит. Оперативно доставляємо замовлення в будь-яке місто України.

Ознайомитися та випробувати обрану модель можна в одному з виставкових залах Хмельницького, Львова, Києва.