Шановні клієнти та партнери! Повідомляємо Вас що в зв’язку з ввденням карантину в Україні, виставкові магазини SM Швеймаш закриті, але ми продовжуємо працювати віддалено, тому замовлення приймаються в онлайн та телефоному режимі. Можливі затримки відправлень.
USD:27.6 |EUR:30
Промислове швейне обладнання

Ґудзикові машини

Якісна автоматизація швейних процесів

Гудзикова машина потрібна для автоматизації швейного виробництва та збільшення продуктивності за рахунок скорочення трудових та тимчасових витрат. Зазвичай вони витрачаються на кріплення гудзиків на одязі та інших текстильних виробах. Дана техніка має компактні габарити та значний ресурс безперервної роботи. Управління здійснюється двома ножними педалями: одна відповідає за пришивання фурнітури, зафіксованої спеціальним тримачем, інша – за обрізку ниток. Гудзикові швейні машини працюють зі стандартними прошивними гудзиками на 2, 4 отвори, а також з етикетками та бірками. Для пришивання ґудзиків на ніжках потрібний переналадочний комплект.

Гудзикові швейні машини: особливості та типи

Сучасні гудзикові машини можна розділити на два види:

  • Автоматичні електронні моделі – економлять електроенергію та мають плавний хід за рахунок вбудованого серводвигуна. Електронна панель управління проста у використанні, дозволяє налаштувати рівень натягування ниток, кількість та ширину стібків, створювати та зберігати шаблони кріплення фурнітури та інше. Деякі агрегати даного типу оснащені механізмом подачі гудзиків. Максимальна швидкість до 3000 ст / хв.
  • Напівавтоматичні електромеханічні моделі – також оснащені серводвигуном, проте не мають електронного управління. Тому всі опції (кількість, довжина стібків, рівень натягування ниток) налаштовуються вручну. Даний тип техніки призначений для кріплення ланцюговим стібком гудзиків з двома та чотирма отворами. Максимальна швидкість роботи: до 1500 ст / хв.

За способом кріплення фурнітури ґудзикові швейні машини бувають з:

  • однонитковим ланцюговим стібком;
  • двонитковим човниковим стібком;
  • зав'язуванням вузла та двостороннім кріпленням гудзиків;
  • обметуванням ніжки та опаленням кінчиків ниток.

Гудзикові швейні машини: ціна та якість у магазині Швеймаш

Придбана в інтернет-магазині Швеймаш техніка швидко окупить свою вартість завдяки високій продуктивності та автоматизації. Ми надаємо гарантію на механічні деталі та електроніку кожної товарної одиниці. Проводимо акції, допомагаємо придбати техніку в кредит. Оперативно доставляємо замовлення в будь-яке місто України.

Ознайомитися та випробувати обрану модель можна в одному з виставкових залах Хмельницького, Львова, Києва, Дніпра, Чернівців.