Шановні клієнти та партнери! Повідомляємо Вас що в зв’язку з ввденням карантину в Україні, виставкові магазини SM Швеймаш закриті, але ми продовжуємо працювати віддалено, тому замовлення приймаються в онлайн та телефоному режимі. Можливі затримки відправлень.
USD:28.4 |EUR:31.1
Промислове швейне обладнання

Промислові оверлоки

Промисловий оверлок - це високошвидкісна краєобметувальна машина з підрізкою края матеріалу. Оверлок - це незамінне обладнання для швейних виробництв.

Конструктивно промислові оверлоки діляться на:

  • Триниткові оверлоки - 1 голкові краєобметувальні машини з підрізкою края матеріалу
  • Чотирьохниткові оверлоки - 2 голкові краєобметувальні машини з підрізкою края матеріалу з додатковою строчкою по обметуванні для посилення шва
  • П’ятиникткові оверлоки - 2 голкові зшиваючі-обметувальні машини з підрізкою края матеріалу з додатковою ланцюговою строчкою на відстані 3 або 5 мм від обметування.
  • Шестиниткові оверлоки - 3 голкові краєобметувальні машини з підрізкою края матеріалу. Універсальна машина на якій можна шити всі види оверложних швів.

Переваги промислових оверлоків:

  1. Висока продуктивність за рахунок високих швидкостей роботи, від 5000 до 8000 стібків в хвилину, в залежності від моделі
  2. Надійні конструкції і висока витривалість для робіт 24/7 на виробництвах
  3. Економні в плані витрат на електрику. Завдяки вбудованим серводвигунів сучасні професійні оверлоки споживає на 70% менше електроенергії, ніж старі моделі машин.
  4. Висока продуктивність. Багато моделей машин зараз оснащують автоматичними функціями: обрізка нитки, автоматичний підйомник лапки, закріпка хвостика шва на початку рядки, ці функція дозволяють підвищити продуктивність до 30%.

Промислові оверлоки з гарантією якості на SM Швеймаш

Мы являемся прямыми импортёрами и эксклюзивными поставщиками многих производителей и брендов например Pegasus, Kansai Special, MAQI, BRUCE.

Промисловий оверлок купити в Україні

Придбати кращу техніку можна в інтернет магазині SM Швеймаш. Завдяки прямим поставкам ми можемо запропонувати кращі ціни та якісний сервіс: акції, знижки, кредит на покупку устаткування, гарантійне, післягарантійне обслуговування та кваліфікований ремонт. Ми пропонуємо продукцію брендів зі світовим ім'ям: BRUCE, MAQI, Pegasus, Kansai Special та інші.

Якщо у Вас є сумніви або ви не прихильник покупки в інтернеті, відвідайте наші магазини з виставковим залом в містах:

«SM Швеймаш» - м. Хмельницький, вул. Курчатова, 8, тел. (097) 22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м. Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. (096) 22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 86Г, тел. (067) 22-000-62

Ваше замовлення буде доставлений в будь-яку точку України:

Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпро, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Бердянськ, Ужгород, Павлоград, Кам'янець-Подільський