Промислове швейне обладнання

Промислові оверлоки

Промисловий оверлок - це високошвидкісна краєобметувальна машина з підрізкою края матеріалу. Оверлок - це незамінне обладнання для швейних виробництв.

Конструктивно промислові оверлоки діляться на:

  • Трьохниткові оверлоки - 1 голкові 3 ниткові краєобметувальні машини з підрізкою краю матеріалу
  • Чотирьохниткові оверлоки - 2 голкові 4 ниткові краєобметувальні машини з підрізкою краю матеріалу з додатковою строчкою по обметуванні для посилення шва
  • П’ятиникткові оверлоки - 2 голкові 5 ниткові зшиваючі-обметувальні машини з підрізкою краю матеріалу з додатковою ланцюговою строчкою на відстані 3 або 5 мм від обметування.
  • Шестиниткові оверлоки - 3 голкові 6 ниткові краєобметувальні машини з підрізкою краю матеріалу. Універсальна машина на якій можна шити всі види оверложних швів.

Переваги промислових швейних оверлоків:

  • Висока продуктивність за рахунок високих швидкостей роботи, від 5000 до 8000 стібків в хвилину, в залежності від моделі
  • Надійні конструкції і висока витривалість для робіт 24/7 на виробництвах
  • Економні в плані витрат на електрику. Завдяки вбудованим серводвигунам сучасні професійні оверлоки споживають на 70% менше електроенергії, ніж старі моделі машин.
  • Висока продуктивність. Багато моделей машин зараз оснащують автоматичними функціями: обрізка нитки, автоматичний підйомник лапки, закріпка хвостика шва на початку строчки, ці функції дозволяють підвищити продуктивність до 30%.

Промислові оверлоки з гарантією якості на SM Швеймаш

Ми є прямими імпортерами і ексклюзивними постачальниками багатьох виробників і брендів наприклад Pegasus, Kansai Special, MAQI, BRUCE.

Промисловий оверлок в Україні

Придбати кращу техніку можна в інтернет магазині SM Швеймаш. Завдяки прямим поставкам ми можемо запропонувати кращі ціни та якісний сервіс: акції, знижки, кредит на покупку устаткування, гарантійне, післягарантійне обслуговування та кваліфікований ремонт. Ми пропонуємо продукцію брендів зі світовим ім'ям: BRUCE, MAQI, Pegasus, Kansai Special та інші.

Де купити промисловий оверлок?

 Промислові оверлоки Ви можете купити в нашому інтернет магазині SM Швеймаш або в магазинах з виставковими залами в м. Хмельницький, м. Київ, м. Львів.

 Які бувають промислові оверлоки?

 Промислові оверлоки поділяються за кількістю ниток на: 3х ниткові, 4х ниткові, 5-ти ниткові, та 6-ти ниткові.

Скільки коштує промисловий оверлок?

 Вартість промислових оверлоків залежить від автоматичних функцій та типу строчки, детальніше Ви можете подивитися в каталозі товарів на сайті: Каталог товарів