Промислове швейне обладнання

Промислові розпошивальні машини

Розпошивальна машина промислова – бездоганний шов для трикотажних тканин

Плоскошовні розпошивальні машини призначені для виконання еластичного плоского шва на виробах з трикотажних тканин. При його розтягуванні, стіжок не деформується, а лише тягнеться. Сполучні шви, прострочені на машині човникового стібка, навпаки, не витримують навантаження розтягування еластичних тканин, через що в певний момент в них рвуться нитки. Деталі крою, наприклад, купальників, нижньої білизни «розпошивалка» з'єднує в стик, утворюючи між ними еластичний шов.

Розпошивальна машина: ціна, що відповідає якості

Однією з ознак якісного індивідуального виробу є його зворотний бік. Акуратний та надійний шов гарантує тривалий термін служби речі та гідну репутацію виробника. Розпошивальні машини можуть мати 2-4 та більше голок, що крім еластичного ланцюгового стібка забезпечує також високу міцність зшивання. Більша кількість голок – більша кількість варіацій рядків.

Що гарантують розпошивальні машини:

  • якісний шов, що не сковує рухів;
  • естетичний шов, що може бути декором лицьового боку;
  • можливість використання ниток різного складу;
  • додаткову обрізку вбудованою гільйотиною;
  • вибір шва: від базового до ексклюзивного;
  • автоматичний контроль натягування ниток.

За типом платформи техніку поділяють на моделі з:

  • Розпошивальна машина з плоскою платформою;
  • Розпошивальна машина з циліндричною платформою – для широкого спектра операцій;
  • Розпошивалка з платформою міні-циліндр – підходить для оздоблювання, та підгину крою дрібних деталей в дитячих речах.

Розпошивальні машини: ціни та якість у SM Швеймаш

Де купити розпошивальну машину? Львів та вся Україна обирають інтернет-магазин SM Швеймаш. Вас приємно здивує різноманітність моделей, а також їх технічне оснащення та бюджетна вартість. Плоскошовна машина стане цінним внеском в автоматизацію виробничих процесів будь-якого швейного цеху. Ми працюємо на ринку професійного швейного обладнання більш ніж 10 років та поставляємо якісну техніку безпосередньо від виробника. Ми встановлюємо справедливу ціну, позбавлену невиправданих націнок.

Власний сервісний центр дозволяє нам оперативно ремонтувати будь-яку швейну техніку. Ми супроводжуємо покупця з моменту первинної консультації і до після гарантійної технічної підтримки. Щоб купити потрібну вам модель, пишіть онлайн-консультанту нашого інтернет-магазину, або зв'яжіться з менеджером за телефонами, що вказані на сайті.