Промислове швейне обладнання

Для оверлоків

На складі
6.00грн
На складі
7.50грн
На складі
30.00грн
На складі
40.00грн
На складі
45.00грн
На складі
90.00грн
На складі
120.00грн

Голки для оверлоків та оригінальні деталі – запорука тривалої експлуатації обладнання

Промисловий оверлок – незамінний агрегат швейного виробництва. Тому навіть невеликі зупинки в його роботі знижують продуктивність та ефективність праці.

Навіть сама надійна техніка при тривалій експлуатації в певний час може вийти з ладу. Важливо утриматися від самостійного ремонту та звернутися в професійний сервісний центр, в якому вам пояснять причини виходу техніки з ладу та способи її усунення.

Оригінальні запчастини, у тому числі голка для оверлока, повернуть до життя вашого помічника та продовжать його термін служби, налагодять виробничий процес швейного цеху.

Голки для оверлоків та інші запчастини від SM Швеймаш

Для попередження поломок в першу чергу варто дотримуватися коректної експлуатації обладнання. Адже на перший погляд незначні помилки, такі як неправильно підібраний номер голки чи її неправильна установка призводять до незначного пошкодження. Пошкодження голкової пластини, петляча, двигуна вимагають ретельного фахового огляду та можливо повної заміни.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете такі запасні частини:

  • гвинти кріплення голок;
  • голки для оверлоків;
  • масляні фільтри;
  • зубчаті рейки;
  • пристрої для обрізки ниток;
  • мастило для закритих масляних систем;
  • голкові пластини;
  • верхні петлячі;
  • нижні петлячі;
  • двигуни.

Слідкуйте за наявністю і новими надходженнями комплектуючих на сторінці каталогу.

Купити голки для оверлоків за приємною ціною можна в SM Швеймаш

Поставляємо заводські оригінальні запчастини до будь-якої техніки, представленої в каталозі: двигуни, пластини, голки для оверлоків, фільтри, гвинти. Надаємо сервісне та післягарантійне обслуговування у власному гарантійному центрі в місті Хмельницькому. Оперативно доставимо замовлення в будь-яку точку України, тому що розуміємо, наскільки важливий безперебійний та налагоджений виробничий процес для будь-якого підприємства.

Пропонуємо широкий вибір товарів від популярних брендів, які успішно зарекомендували себе на ринку швейного обладнання. Якщо ви не знаєте, як вибрати запчастини для оверлока, онлайн-консультанти нашого інтернет-магазину будуть раді допомогти вам з вибором! Дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті або залиште повідомлення в онлайн-чаті.

Купити обладнання для швейного виробництва та запчастини до них можна в нашому інтернет магазині SM Швеймаш, або в наших магазинах з виставковими залами в містах:

«SM Швеймаш» - м Хмельницький, вул. Курчатова, 18, тел. +38(097)22-22-099 (Головний офіс)

«SM Швеймаш» - м Львів, вул. Промислова, 50/52, тел. +38(096)22-22-099

«SM Швеймаш» - м. Київ, ул. Казимира Малевича, 111, тел. +38(067)22-000-62