USD:27 |EUR:29.5
Промислове швейне обладнання

Серводвигуни

зовнішній позиціонер
На складі
675грн
25$
-19%
серводвигун MAQI
На складі
1 890грн 2 332грн
70$
-12%
серводвигун для швейної машини
На складі
2 025грн 2 301грн
75$
-25%
MAQI XG-550T серводвигун з зовнішнім позиціонером
На складі
2 025грн 2 700грн
75$
-5%
купити серводвигун для швейної машини
На складі
2 565грн 2 700грн
95$

Новий серводвигун – вигідна модернізація

Серводвигун для швейної машини відповідає за плавність старту, ходу, потужний імпульс для запуску інших вузлів. Серводвигун – спеціальний тип двигуна для швейного обладнання потужністю 400-800 Вт, що працює з незначною вібрацією, шумом, а також низькою тепловіддачею, а отже з малими витратами на його охолодження. Питання економії ресурсів гостро стоїть на кожному виробничому підприємстві, адже ці витрати прямо відображаються на собівартості продукції. Крім того, даний тип двигуна дозволяє регулювати кількість обертів на хвилину за допомогою електронного блоку управління, що важливо при роботі з важкими, щільними матеріалами.

Коли потрібно купити серводвигун для швейної машини

Види та призначення приводу залежать від потужності:

Серед основних переваг варто виділити наступні:

  • економія на електропостачанні;
  • плавний початок строчки;
  • регульована швидкість шиття;
  • робота з тканиною будь-якої товщини.

Установка кількості оборотів дозволяє швидко налаштуватися на різну щільність матеріалів або деталей. Наприклад, пристрочування дрібних, декоративних елементів. Навіть на малих обертах мотор забезпечує високу вихідну потужність, тому якщо ви шиєте на низькій швидкості сила проколів не втрачається.

Купити серводвигун для швейної машини з оперативною доставкою

Інтернет-магазин SM Швеймаш є офіційним постачальником сертифікованого обладнання. Ми гарантуємо високу якість за справедливою вартістю без зайвих націнок. Оперативно доставляємо в будь-який регіон України, можливий самовивіз зі складу або офлайн магазину.

Надаємо підтримку на етапі вибору техніки, коректного введення в експлуатацію, сервісного гарантійного обслуговування та ремонту. Сміливо телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті або пишіть в онлайн-чат, щоб отримати консультацію кваліфікованого фахівця! Будемо раді вам допомогти!