Промислове швейне обладнання

Машини ланцюжкового стібка

Для чого потрібна така швейна техніка?

Щоб пошити якісні вироби з еластичних тканин, необхідно підібрати сучасне обладнання. Лише тоді вони вийдуть міцними та довговічними. Машина ланцюгового стібка – це універсальне вузькопрофільне обладнання для шиття виробів з трикотажних тканин, що відповідають сучасним вимогам якості. Вона здатна формувати міцні та надійні еластичні шви. Така техніка застосовується для шиття спортивного та верхнього одягу, купальників, спідньої білизни.

Сучасні швейні машини ланцюгового стібка: види та переваги

Є два основних типа машин – з голками та вушком, з голками та гачком. У першому випадку спеціальний механізм – петлітель, утримує пропущену зверху вниз нитку до наступного ходу. У другому – при проходженні нитки через тканину петлітель обмотується нею, як при в'язанні.

Вони діляться на 1, 2, 3, 4, 6 та 12-голкові моделі. Від кількості голок та їх розташування залежить довжина шва та швидкість обертів на хвилину.

Кожна модель на нашому сайті має докладний опис. Крім технічних характеристик там вказано, для якої тканини та яких типів виробів слід вибрати саме машину ланцюгового стібка.

Переваги даної техніки

  • Багатофункціональність – можливість працювати з тканинами різної щільності і різними типами виробів.
  • Надійність – нитка не рветься, завдяки її невисокому натягуванню.
  • Потужний двигун – це висока швидкість і ефективність роботи.
  • Вбудований комп'ютер – розширює функціонал і автоматизує процес.
  • Низький рівень шуму дозволяє працювати з максимальним комфортом.
  • Висока якість виконаної роботи – еластичні шви не рвуться та не стягують тканину.

Купуйте якісну та сучасну швейну техніку в SM Швеймаш

В інтернет-магазині SM SHVEYMASH широкий асортимент професійного швейного обладнання, у тому числі якісні швейні машини ланцюгового стібка. Завдяки прямим поставкам від виробників, ви зможете купити їх за найбільш доступними цінами.

Обирайте кращі моделі від найбільш відомих брендів: Kansai, Pegasus, Maqi, Bruce, Primula, Spark, Silter, wermac. Це техніка найвищої якості з бездоганною репутацією. Для всіх моделей доступне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Купуйте обладнання в компанії SM SHVEYMASH. Це ваш надійний партнер та досвідчений постачальник!