USD:24.5 |EUR:26.7
Промислове швейне обладнання

Вічкова петельна машина

петельна машина с вічком
На складі
159 250грн
6500$

Вічкова машина – якісне обметування та прорізування петель

Кожне текстильне виробництво стикається з необхідністю міцної обмітки петель. Від їх якості залежить зовнішній і довговічність виробів. Вічкова петельна машина гарантуює акуратну рівномірну петлю на чоловічих, жіночих, дитячих виробах, постільній білизні. Рядок, кількість стібків регулюється виходячи з довжини, форми петлі, дозволяючи досягти ідеального результату та високої продуктивності. Обробка петлі з прорізуванням виконується човниковим або ланцюговим стібком в залежності від виду виробів та моделі агрегату. Універсальні моделі розраховані на роботу з будь-якою товщиною тканини.

Петельна машина з вічком – яку вибрати?

Сучасні вічкові петельні машини виключають можливість деформації вироби завдяки використанню каркасної нитки крім наявної нитки петлителя та нитки, безпосередньо протягнутої в голку. Дану техніку поділяють на:

  • механічні моделі для викидання прямих петель. Як правило, вони обмежені в додаткових настройках регулювання довжини, ширини, частоти стібків;
  • електронні автоматизовані моделі з серводвигуном, можливістю програмування різноманітних видів обмітки та фігурних закрепок, механізмом автоматичної обрізки верхньої нитки та датчиком обриву нитки.

Вічкова петельна машина покликана підвищити продуктивність праці, якість виробів, автоматизувати робочий процес, звести до мінімуму помилки, викликані впливом людського фактору. Дане обладнання швидко окупається, а тому рекомендовано для технічного оснащенням як невеликих приватних ательє, так і великих швейних фабрик.


Обирайте якісну швейну техніку в магазинах SM Швеймаш

Працюємо більше 10 років на ринку швейного обладнання, співпрацюємо з перевіреними виробниками надійної та якісної техніки. Надаємо гарантію на механічне та електронне оснащення кожної машини. Власний сервісний центр дозволяє нам виконувати швидкий та професійний ремонт.

Приймаємо оплату готівковим і безготівковим розрахунком. Оперативно доставляємо замовлення в будь-яке місто України. Проводимо акції на деякі товари, пропонуємо привабливі знижки, сприяємо в оформленні кредиту на обраний товар. Ознайомитися з асортиментом товарів та торгових марок можна у каталогу нашого інтернет-магазину.