USD:24.5 |EUR:26.7
Промислове швейне обладнання

Голки

Голки до швейних машин: особливості та призначення

Від швейної голки залежить якість стібка та готового вибору в цілому. Правильно підібрана голка дозволяє отримати гарний, акуратний рядок на тканинах будь-якої товщини.

Різноманіття техніки для текстильного виробництва передбачає різні голки для швейних машин, а також для оверлоку та інших агрегатів. Найбільш поширена стандартна довжина, обумовлена ходом човника машин та оверлоків, становить 38,5 мм. Інші параметри голки, такі як діаметр стрижня, ступінь загострення та розмір вушка підбираються з урахуванням виконуваних на виробництві завдань. Основа маркування – номер. Він коливається від 60 до 110-го. Наприклад, голка № 80 має діаметр стрижня 0,8 мм.

Які бувають швейні голки

Будь-яка голка для оверлока складається з потовщеною верхньої частини з боковим спиляли, безпосередньо стрижня, наконечника та вушка для протягування нитки. Підбираючи промислові швейні голки на оверлок або машину, варто співвідносити їх характеристики з робочою тканиною. Наприклад:

  • форма та діаметр колби (посиленого верху з боковим спиляли) повинна відповідати тримачу обладнання, для чого на колбу наноситься спеціальне маркування;
  • тонкий діаметр стрижня підходить для шиття тонких тканин: шифону, шовку та інших, більш широкий (№80-85) для бавовняних та товстих костюмних тканин;
  • наконечник та форма загострення підбираються залежно від переплетень ниток. Гострий кінчик ідеальний для шиття щільних тканин, а тупий – для стрейчевих матеріалів;
  • обсяг вушка голки варіюється в залежності від товщини нитки, яка протягується крізь нього. Чим товще нитка для шиття, тим товстішим має бути вушко.

Які мають переваги промислові швейні голки:

  • гладка, вивірена поверхня країв для гарного ковзання нитки;
  • міцний, в міру пружний метал, який гарантує тривалу експлуатацію;
  • бездоганно точна відповідність маркування тримачу обладнання.

Перш ніж купити голки для швейної машинки, потрібно ознайомитися з їхнім маркуванням. Окрім номеру вони мають зрозуміле та легке для запам'ятовування маркування латинськими літерами. Воно починається з букви Н та позначає, що це універсальна голка. Через тире вказується буква, відповідна першій букві назві матеріалу, на роботу з яким вона розрахована.

J – jeans: для джинсових тканин, брезенту, саржі. Гостра заточка кінчика голки відмінно справляється з якісним проколом і міцної рядком.

M – Мicro textiles: шовку, тафти та інших тканин з тонких ниток з щільним переплетенням. Гострі та тонкі голки гарантують точне проколювання «примхливих» тканин без затягувань.

S – stretch: трикотажних, еластичних полотен, стрейчу. Завдяки спеціальній кромці на голці ризик пропуску стібка при розтягуванні матеріалу зводиться до нуля.

SUK – stretch аnd Jersey: великої та середньої в'язки, джерсі. Це промислові швейні голки з заокругленим кінцем. Вони розсовують нитки переплетення, не пошкоджуючи сам матеріал.

LR – leather: для натуральної шкіри та деяких видів екошкіри. Проводять акуратний стібок під кутом до матеріалу, утворюючи гарний та міцний шов.


Купити промислові швейні голки за два кліка у SM Швеймаш

Компанія «Швеймаш» є прямим постачальником промислового швейного обладнання, оригінальних запчастин та матеріалів. Ми встановлюємо справедливий та демократичний рівень цін, позбавлений невиправданих націнок.

Пропонуємо широкий асортимент товарів провідних брендів. Надаємо гарантію, забеспечуємо якісне сервісне обслуговування та післягарантійний ремонт. Наша продукція покликана автоматизувати ваше виробництво, збільшити його продуктивність та знизити собівартість отриманого продукту.

Якщо ви вирішили купити промислові швейні голки, то будьте впевнені, що вам запропонують кращий товар за цінами від виробника. Ми розуміємо, як якість витратних матеріалів безпосередньо пов'язана з якістю виробничого процесу, довговічністю роботи устаткування та продуктивністю підприємства в цілому. Якщо у вас виникли питання – пишіть в онлайн-чат нашого інтернет-магазину або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті!