Безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти на суму від 3000 грн. ➥Умови пропозиції
USD:27.7 |EUR:32.6
Промислове швейне обладнання

Голки для промислових швейних машин

Голки для промислових швейних машин: особливості та призначення

Голка визначає якість стібка і шва. Якщо вона коректно підібрана, то легко отримати гарну акуратну строчку на тканинах будь-якої товщини. Параметри, такі як діаметр стержня, ступінь загострення, підбираються з урахуванням виконуваних на виробництві завдань. Основне маркування голок - це її номер і тип заточки. Наприклад, голка № 80, має на увазі діаметр стержня 0,8 мм.

Які бувають швейні голки?

Будь-яка голка складається з потовщеної верхньої частини, безпосередньо стержня, вістря і вушка для протягування нитки. Підбираючи голки на оверлок або інші швейні машини, варто співвідносити її компоненти з оброблюваною тканиною.

Наприклад:

 • форма і діаметр колби (потовщеного верху) повинна відповідати голкотримачу, для чого на колбу наноситься спеціальне маркування;
 • тонкий діаметр стержня підходить для шиття тонких тканин: шифону, шовку та інших, більш широкий для бавовняних, пухких костюмних тканин;
 • тип вістря і форма загострення підбираються залежно від переплетень ниток матеріалу.

Які переваги мають оригінальні швейні голки:

 • гладка, вивірена поверхня країв для гарного ковзання нитки;
 • міцний, в міру пружний метал, який гарантує тривалу експлуатацію;
 • бездоганно точна відповідність маркування голкотримачу

Типи заточування вістря

Проколювальні вістря - так звані закругленими вістрями - використовуються для зшивання матеріалів, виготовлених методом ткання, в'язання. Завдяки "закругленій" формі вістря, нитки тканини і петлі при проколюванні голкою розсуваються, щоб не пошкоджувати  матеріал. Вибір відповідного вістря здійснюється з урахуванням структури матеріалу і в значній мірі визначає результат пошиття.

 • RS - гостре заокруглене вістря чутливе. Стандартний варіант для потайних швів і дуже прямих швів на тонких тканинах.
 • R– стандартне заокруглене вістря. Стандартний варіант для човникового стібка, тканих матеріалів, штучної шкіри, тканих матеріалів з покриттям.
 • RG – заокруглене вістря з невеликим кульовим вістрям. Стандартний варіант для ланцюгового стібка і вишивки.
 • FFG/SES – мале кульове вістря. Для всіх видів трикотажних виробів, тканих матеріалів з бавовни і / або синтетичних тканин.
 • FG/SUK – середнє кульове вістря. Даний тип голок з округленим кінцем розсовує нитки переплетення, не пошкоджуючи сам матеріал. Для еластичних або грубо визнаних матеріалів або матеріалів з додаванням гумки або еластомерів великої і середньої в'язки, джерсі.
 • LR – для натуральної шкіри, деяких видів екошкіри. Проводять акуратний стібок під кутом до матеріалу, утворюючи красивий і міцний шов.

Купити промислові швейні голки за два кліка у SM Швеймаш

Компанія SM «Швеймаш» є прямим постачальником промислового швейного обладнання, оригінальних запчастин та матеріалів. Ми встановлюємо справедливий та демократичний рівень цін, позбавлений невиправданих націнок.

Пропонуємо широкий асортимент товарів провідних брендів. Надаємо гарантію, забезпечуємо якісне сервісне обслуговування та післягарантійний ремонт. Наша продукція покликана автоматизувати ваше виробництво, збільшити його продуктивність та знизити собівартість отриманого продукту.

Якщо ви вирішили купити промислові швейні голки, то будьте впевнені, що вам запропонують кращий товар за цінами від виробника. Ми розуміємо, як якість витратних матеріалів безпосередньо пов'язана з якістю виробничого процесу, довговічністю роботи устаткування та продуктивністю підприємства в цілому. Якщо у вас виникли питання – пишіть в онлайн-чат нашого інтернет-магазину або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті!