✔ Купити прес для установки швейної фурнітури | SM Швеймаш
Промислове швейне обладнання

Преса для встановлення металофурнітури

Прес для швейної фурнітури – незамінний елемент сучасного виробництва

Завершальний етап виготовлення багатьох швейних виробів – це установка фурнітури. Техніка для кріплення фурнітури потрібна для встановлення люверсів, кнопок, заклепок, обтяжки заготовок на ґудзиках та набиття металізованого декору, стразів та намистин. Виконувати цю роботу вручну невигідно та неефективно. Прес для установки фурнітури легко справляється з подібними завданнями, гарантуючи мінімум витраченого часу та якісний результат без виробничого браку.

Прес для установки фурнітури: види та призначення

Перед тим, як обрати потрібну модель, пропонуємо більш детально розглянути прес для установки металофурнітури, його типи та призначення:

  • електромеханічні машини найбільш економні та підходять для невеликих обсягів виробництва. Вони мають регулятор сили ударів, застосовуються для набивання структурних декоративних, металевих елементів.
  • автоматизовані агрегати з пневматичним приводом. Дуже добре справляються з великими партіями виробів, відшиваються за зміну. Підходять для металевого декору.
  • багатофункціональні пристрої більш універсальні, завдяки чому більш затребувані на багатьох швейних виробництвах. Обробляють будь-які види фурнітури та різний декор.

Дане промислове обладнання забезпечує такі переваги як:

  • злагоджений робочий процес;
  • висока продуктивність;
  • акуратна та якісна установка фурнітури.

Купити прес для установки швейної фурнітури за декілька кліків

Вибір відповідної моделі обладнання – важливий етап, від якого залежить його успішна експлуатація. Онлайн-консультанти інтернет-магазину SM Швеймаш із задоволенням допоможуть вам обрати потрібну техніку! У нас представлені товари відомих передових торгових марок, які розраховані на тривалий термін служби. Зручна навігація по сайту дозволить вам швидко обрати потрібну модель та оформити замовлення у онлайн-режимі.

Також ви можете підібрати потрібну техніку в офлайн-магазині з виставковим залом в Хмельницькому, Львові, Києві. Ми надаємо гарантію на кожну модель та пропонуємо привабливе співвідношення ціни та якості!