Плотера для друку лекал на швейному виробництві | SM Швеймаш
Промислове швейне обладнання

Плотер для друку лекал

Плотер – пристрій для переносу (друку) графічної інформації (креслень, лекал, ескізів) на широкоформатний папір, в натуральну величину. Широко використовується в легкій промисловості для друку лекал викройки.

Сучасний конструкторський відділ не може повноцінно існувати без обладнання для широкоформатного друку, так як всі ескізи та лекала, розробляються за допомого електронного робочого місця конструктора. А тому для переносу інформації на папір використовують широкоформатний плотер для друку лекал.

Найрозповсюдженіші плотера, які застосовуються в швейному виробництві – це двохголові струменеві з замкнутим сервоконтуром.

Переваги такого обладнання на швейному виробництві:

  • Значне збільшення швидкості виготовлення лекал
  • Висока якість та точність друку
  • За рахунок якості лекал покращується точність самої викройки
  • Зниження собівартості виробів
  • Спрощується виготовлення лекал високої складності
  • Підвищується продуктивність виробництва в цілому.

Наші рекомендації при виборі плотера для Вашого виробництва:

Самим оптимальним варіантом для швейного виробництва є двоголові струменеві плоттера з можливістю друку 95 м2 на годину. Максимальна ширина друку підбирається в залежності від потреб. Якщо Ви плануєте друкувати розкладку настилу, тоді необхідно відштовхуватись від ширини розкрійного столу, встановленого на виробництві. В нас Ви можете замовити друкуюче обладнання з шириною друку від 185 см до 225 см.

Важливим фактором при виборі плотера для лекал є точність друку. Наприклад ми постачаємо плоттера Spark Special з інфрачервоними датчиками уловлювання паперу, та друкуючими головками з високоякісними картриджами виробництва Hewlett-Packard, що в свою чергу гарантує точність позиціонування та високу якість друку без непродрукованих областей.

Наша компанія SM Швеймаш являється власником торгової марки Spark Special, а тому можемо гарантувати якість обладнання, та гарантійне обслуговування.

За більш детальною консультацією звертайтесь за номерами телефону вказаними на сайті.